niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaTo dlatego Internacional zerwał rozmowy z Paulo Sousą! Poszło o jedno słowo!

To dlatego Internacional zerwał rozmowy z Paulo Sousą! Poszło o jedno słowo!

Paulo Sousa, początkowo miał zasilić szeregi klubu Internacional Porto Alegre. Rozmowy zakończyły się piaskiem, a dyrektor zespołu zdradził, co zaważyło o tej decyzji.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia brazylijskie media zaczęły rozpisywać się o rzekomym przejęciu Internacionalu Porto Alegre przez Paulo Sousę.

Portugalczyk potwierdził te doniesienia dopiero 25 grudnia. Wtedy podczas rozmowy z Cezarym Kuleszą nalegał na rozwiązanie umowy z PZPN za porozumieniem stron.

W tym momencie liczył się już nie Internacional, ale i inny brazylijski zespół Flamengo. W ostatnim wywiadzie dla ESPN dyrektor zespołu z Porto Alegre Paulo Bracks zdradził, dlaczego klub zerwał rozmowy z Portugalczykiem.

„Doszliśmy do momentu, w którym pojawiło się słowo, które zmusiło nas do wycofania się z negocjacji, a było nim „aukcja”. Internacional nie będzie licytowany, a gdybym wiedział, że będzie to aukcja, nawet nie zacząłbym rozmów” – mówił Bracks.

Ostatecznie Internacional przejął urugwajski szkoleniowiec Alexander Medina. Wcześniej 43-letni trener przez 2,5 roku prowadził argentyński Club Atletico Talleres.

Co ciekawe kwestia zatrudnienia Sousy we Flamengo obecnie wcale nie jest już taka pewna. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: ESPN.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze