To dlatego Internacional zerwał rozmowy z Paulo Sousą! Poszło o jedno słowo!

Źródło: screenshot YouTube
fot: YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2021, 12:38
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Paulo Sousa, początkowo miał zasilić szeregi klubu Internacional Porto Alegre. Rozmowy zakończyły się piaskiem, a dyrektor zespołu zdradził, co zaważyło o tej decyzji.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia brazylijskie media zaczęły rozpisywać się o rzekomym przejęciu Internacionalu Porto Alegre przez Paulo Sousę.

Portugalczyk potwierdził te doniesienia dopiero 25 grudnia. Wtedy podczas rozmowy z Cezarym Kuleszą nalegał na rozwiązanie umowy z PZPN za porozumieniem stron.

W tym momencie liczył się już nie Internacional, ale i inny brazylijski zespół Flamengo. W ostatnim wywiadzie dla ESPN dyrektor zespołu z Porto Alegre Paulo Bracks zdradził, dlaczego klub zerwał rozmowy z Portugalczykiem.

„Doszliśmy do momentu, w którym pojawiło się słowo, które zmusiło nas do wycofania się z negocjacji, a było nim „aukcja”. Internacional nie będzie licytowany, a gdybym wiedział, że będzie to aukcja, nawet nie zacząłbym rozmów” – mówił Bracks.

Ostatecznie Internacional przejął urugwajski szkoleniowiec Alexander Medina. Wcześniej 43-letni trener przez 2,5 roku prowadził argentyński Club Atletico Talleres.

Co ciekawe kwestia zatrudnienia Sousy we Flamengo obecnie wcale nie jest już taka pewna. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: ESPN.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments