(VIDEO) Soroko nie wytrzymał po słowach Tyburskiego! Zrobiło się naprawdę gorąco! „Zamknij mo*dę w końcu! U siebie jesteś?”

(VIDEO) Soroko nie wytrzymał po słowach Tyburskiego! Zrobiło się naprawdę gorąco! "Zamknij mo*dę w końcu! U siebie jesteś?"
Fot. YouTube
Opublikowane 29 grudnia 2021, 08:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza konferencja Prime Show MMA. Jak się okazuje, włodarzem nowej na polskim rynku federacji jest dobrze znany kibicom Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Na pierwszej gali Prime Show MMA zawalczą zawodnicy, którzy mają już za sobą freak fightowe debiuty oraz tacy, którzy wcześniej nie mieli okazji stoczyć pojedynku w formule MMA. W main evencie czeka na nas starcie Kruszwila z „Kamerzystą”, natomiast w jednym z głównych starć zobaczymy Adama Soroko.

Zawodnik zyskał popularność w social mediach za sprawą udziału w gali The War, gdzie walczył na gołe pięści. Udzielił tam kilku wywiadów, które obiegły Internet. Pojawiło się wówczas wiele komentarzy, że powinien zawalczyć w jednej z federacji freakowych.

Tak też się stanie, gdyż Soroko zadebiutuje w MMA już 19 lutego. Jego rywalem będzie „Stilfer”, który ma na swoim koncie jedną walkę. Zadebiutował na FAME 7 i przegrał z „Popkiem” już w pierwszej rundzie. Co ciekawe, daje on sobie jedynie 30-40 procent szans na zwycięstwo.

Podczas konferencji Soroko i „Stifler” podeszli do siebie z szacunkiem. Natomiast do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy pierwszym z zawodników i Pawłem Tyburskim. Soroko nie spodobało się to, że freak fighter chce zmieniać zestawienia na takie, które bardziej mu pasują.

W pewnym momencie nie wytrzymał, uderzył pięścią w stół i zaczął krzyczeć w kierunku Tyburskiego. Niewiele brakowało i rzuciłby się na niego z pięściami. Tyburski przyznał jednak, że takie zachowanie nie robi na nim żadnego wrażenia.

– Nie wybieracie, nie układacie, robicie po swojemu i tak ku*wa. Przyjdzie i czas na nas mordo. Dlatego proszę tutaj, nie jestem twoim zwierzęciem, żebyś mi mówił, z kim ja będę walczył ku*wa. Mówię tutaj do każdego z przeciwników ku*wa.

Tyburski w odpowiedzi stwierdził, że federacja próbuje wypromować go na zawodnikach, których pokona. Dodał również, że nie robi na nim wrażenia to, że ten zaczyna krzyczeć. Po tych słowach Soroko puściły nerwy i mocno się odpalił.

Padły ostre słowa, które możecie usłyszeć w nagraniu poniżej:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments