piątek, 24 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaAgent Sousy uargumentował jego odejście z reprezentacji "kibice byli wrogo nastawieni, bał...

Agent Sousy uargumentował jego odejście z reprezentacji „kibice byli wrogo nastawieni, bał się o swoje życie”

Paulo Sousa, oficjalnie przestał już pełnić funkcję szkoleniowca reprezentacji Polski. Jego agent argumentował decyzję Portugalczyka w kuriozalny sposób.

Wczoraj PZPN rozwiązał kontrakt z Paulo Sousą. Portugalczyk ugiął się pod żądaniami federacji i będzie zobowiązany zapłacić spore odszkodowanie. O jej dokładnej kwocie pisaliśmy TUTAJ.

W środowy wieczór PZPN wydał oficjalny komunikat dotyczący sprawy z Sousą. Cezary Kulesza rozwiązał sprawę bardzo dobrze dla polskiej federacji, za co zresztą zebrał wiele pochwał na Twitterze.

Agent Portugalczyka w rozmowie z serwisem Salon24 argumentował jego decyzję w kuriozalny sposób.

„W Polsce panuje wrogie nastawienie do Paulo Sousy. Mój klient obawia się o swoje zdrowie i życie. Czuje się zagrożony ze strony polskich kibiców” – mówił agent Portugalczyka.

Co ciekawe agent Sousy w korespondencji mailowej załączył także kilka nieprzychylnych postów w mediach społecznościowych skierowanych w stronę jego klienta. Wśród nich znalazł się min. tweet Marcina Gortata o następującej treści:

Źródło: Salon24.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.