wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMAOkniński kończy temat Murańskiego! Wystawia do walki swojego syna: "Mój syn wyjaśni...

Okniński kończy temat Murańskiego! Wystawia do walki swojego syna: „Mój syn wyjaśni z wami wszystkie konflikty. Może być we dwóch, we trzech”

Mirosław Okniński odpowiedział na słowa Jacka Murańskiego, który stwierdził, że zna wiele wstydliwych informacji na temat trenera, jednak powstrzymuje się od ich ujawnienia.

Konflikt na linii Okniński Murański trwa od czasu, gdy obaj zostali zaproszeni do programu FAME. Trener stwierdził wówczas, że po tym, co zobaczył podczas konfrontacji Jacka z Najmanem, nie zamierza brać udziału w rozmowie z „Muranem”.

Następnie w ostrych słowach wypowiedział się po gali FAME 12, na której Murański przegrał z Tańculą. Nazwał Jacka „ratlerkiem”, który jedynie może szczekać poza klatką. Stwierdził również, że 52-latek jest jedynie „workiem do bicia”.

Murański odpowiedział na komentarze trenera w ostatnim wywiadzie dla portalu mma.pl. Stwierdził, że ma dużą wiedzę na temat Oknińskiego i na razie powstrzymuje się od wyjawienia wstydliwych informacji.

– Ta walka na słowa, nie wszyscy uczestnicy mogą używać tych samych argumentów. Sprawa jest oczywista. Facet przeszedł ciężką chorobę, pozbierał się z niej, dalej funkcjonuje społecznie, chociaż wielu pewnie na jego miejscu by się załamało. Tak naprawdę to on jest ciężkim adwersarzem – powiedział Murański.

– Jemu można więcej. Oczywiście, że mnie język świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o jego relacjach rodzinnych i wstydliwych elementach tej relacji. Ja mam ten problem, żeby się jemu we właściwy sposób odwinąć. Ja się jeszcze kryguję. Ciężko wejść w ten trashtalk z nim, on ma tego świadomość, więc nadużywa swojej pozycji moralnej – dodał.

Na te słowa odpowiedział trener, który udzielił wywiadu kanałowi MMA-Bądź na bieżąco. Okniński przyznał, że nie zamierza wdawać się w żadne konflikty z Murańskim, natomiast może wystawić do walki swojego syna, który jest gotowy wyjaśnić całą sprawę.

– Jeżeli chodzi o Jacka Murańskiego, to ja to co miałem powiedzieć już powiedziałem i nie będzie żadnego konfliktu, przynajmniej z mojej strony. Jeżeli chce jakiegoś konfliktu rodzina Murańskich, to polecam mojego syna, Adam Okniński. On chętnie wyjaśni z wami wszystkie konfliktu, ja nie będę w to wnikał. Adam chętnie z wami konflikty powyjaśnia, może być we dwóch, we trzech.

Źródło: YouTube MMA-Bądź na bieżąco

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.