niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Denis Załęcki ostro o formule walki z Alanem: "On jest tak...

(VIDEO) Denis Załęcki ostro o formule walki z Alanem: „On jest tak obsrany, tak się boi mojej siły, że woli…”

To już oficjalne. Denis Załęcki stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji freakowej, jaką jest High League. „Bad Boy” będzie miał okazję na wyjaśnienie głośnego konfliktu z Alanem Kwiecińskim.

Gala High League 2 odbędzie się już 5 lutego w Krakowie. Na karcie walk znalazły się zestawienia celebrytów, influencerek czy też znanych YouTubereów. Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków będzie jednak starcie pomiędzy zawodnikiem walczącym na gołe pięści i byłą gwiazdą „Warsaw Shore”.

Pomiędzy fighterami jest sporo złej krwi. W wywiadach nie żałują sobie ostrych słów i w starciu obaj chcą zdeklasować swojego przeciwnika. W wywiadzie dla fansportu.pl Denis Załęcki zapowiedział, że w grę nie wchodzi decyzja. Zapowiedział także najcięższy nokaut na gali High League 2.

Pojedynek odbędzie się w formule K-1. Zawodnicy mają walczyć w małych rękawicach, jednak „Bad Boy” zdradził, że może to ulec zmianie. Sam Załęcki liczy na to, że organizatorzy pozostaną przy małych rękawicach, gdyż to do nich należy decyzja.

K-1 na 90% małe piąstkówki, ale coś ostatnio zaczyna się budzić, że chce się bić w dużych rękawicach. Boi się bólu. (…) Wszyscy by chcieli na małe, ale on jest tak bardzo obsrany, tak się boi mojej siły, że woli się bić na duże, jak dziewczynka – przyznał „Bad Boy” w rozmowie z portalem fansportu.pl

Cały wywiad z Denisem Załęckim możesz znaleźć tutaj:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Usunięty fragment vloga High League! Marcin Dubiel obraża dziennikarza! „Hieną...

0
Federacja High League dodała na swój kanał vlog z pierwszej konferencji promującą galę High League 4. Niedługo potem usunęła wideo, po czym wstawiła je ponownie bez jednego fragmentu - który jednak pozostał w Internecie.