wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaFame MMA"Arab" wyjaśnia konflikt z Szeligą! Padły mocne słowa: "Ty pało! Będziemy walczyć...

„Arab” wyjaśnia konflikt z Szeligą! Padły mocne słowa: „Ty pało! Będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. Rozpruję ci ten głupi ryj”

Konflikt pomiędzy „Arabem” i Szeligą coraz bardziej przybiera na sile. Wygląda na to, że jednak dojdzie do ich pojedynku w organizacji FAME.

Cały konflikt rozpoczął się od wpisu, który raper zamieścił na swoich social mediach. Przyznał w nim, że „Szeli” dostał propozycję walki, jednak ją odrzucił. „Arab”, żeby przekonać rywala do starcia, zasugerował, że zestawienie będzie dobrym pomysłem na rozpromowanie zbiórek na trenera Rafała Antończaka.

Szelidze mocno nie spodobały się słowa „Araba”. Opublikował na swoich mediach społecznościowych kilka odpowiedzi. Między innymi stwierdził, że ten wykorzystuje tragedię trenera, żeby doprowadzić do głośnej walki na FAME. Oskarżył również go o to, że nie wspierał Antończaka, kiedy najbardziej tego potrzebował.

W ostatnim poście oświadczył, że jest zdecydowany na walkę i zaproponował nawet starcie na gołe pięści. Na swoim Instagramie napisał:

– Ja i mój TEAM zapraszamy cię na Wojnę! Małe rękawice, mogą być gołe pięści😉, formuła bokserska „wchodzimy we dwóch, wychodzi o własnych siłach jeden. To mogę zagwarantować, bo wychodzę tam z dedykacją i z pełną mobilizacją, by wygrać! No, chyba że obsrasz zbroje? Ja żaden stójkowicz czy parterowiec zwykły uderzacz jak to mnie dla żartu nazywają 😉hehe.

– Dalej nie uznaje twojej polityki, bo posługując się emocjami i Trenerem jako kartą przetargową straciłeś w moich oczach, za to w innych przypomniałeś smród, który niegdyś zostawiłeś. Nie będziemy tu prali brudów, bo to nie o to chodzi, nadal twierdze, że twoje intencje są nieszczere i uważam, że powinieneś przeprosić za tą Szopkę, którą odj*bałeś przed świętami i to nie mnie a bliskich trenera, których uraziłeś, a jeżeli zrobiłeś to na prawdę z premedytacją to ch*j ci w dziąsło bez kitu.

Szeliga kilkukrotnie podkreślał, że „Arab” wykorzystuje tragedię i nie powinien nazywać Rafała Antończaka swoim trenerem. Raper przez pewien czas milczał, ale w końcu zamieścił na swoim kanale YouTube nagranie, w którym wyjaśnia całą sprawę.

Zamieścił m.in. kilka filmów z Piotrem Szeligą. Na jednych z razem z „Arabem” mówi o zbiórkach dla trenera, a na kolejnych w ostrych słowach atakuje rapera. Al-Sulwi opublikował także zdjęcia z trenerem Rafałem Antończakiem, który w przeszłości stawał w jego narożniku, czy też, gdy razem trenowali w Tajlandii.

„Arab” zwrócił się również do samego Szeligi. Zapowiedział, że jest gotowy walczyć nawet na gołe pięści z wykorzystaniem łokci. Raper zapowiedział, że zamierza brutalnie rozbić rywala.

– Ubliżyłeś mi Ty pało i teraz już nie będzie tak, że z MMA idziemy na muay-thai, nie boisz się muay-thai, więc pie**olisz, że dawaj w najbardziej hardkorowej wersji walki ulicznej, walczymy w boksie może być bez rękawic. Nie pało! Może będziemy walczyć w MMA za twoje ubliżenie, będziemy walczyć bez rękawic jeśli chcesz. I będziemy walczyć z łokciami i Ci rozpruje ten głupi ryj. Dziękuję, do widzenia.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.