wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Denis Załęcki o pierwszym face-to-face z Alanem: "Jak będzie prowokował, to...

(VIDEO) Denis Załęcki o pierwszym face-to-face z Alanem: „Jak będzie prowokował, to nie dam powstrzymać się ochronie. Dostanie szybki nokaut i po karierze”

Już w lutym dojdzie do starcia, w którym zostanie wyjaśniony głośny konflikt. Na gali High League 2 Denis „Bad Boy” Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Pomiędzy zawodnikami od dłuższego czasu jest sporo złej krwi. Załęcki wielokrotnie mówił o tym, że chciałby wyjaśnić wszystko w starciu na ulicy, jednak ostatecznie dojdzie do pojedynku w klatce. Zawodnicy mają zmierzyć się w formule K-1 w małych lub dużych rękawicach.

Dla „Bad Boya” będzie to pierwsza walka w tak dużej organizacji. Wcześniej walczył m.in. na gołe pięści w GROMDZIE, The War i Wotore. Natomiast w ostatnim starciu w małych rękawicach na EFM SHOW 2 zmierzył się z Jussim Halonenem. Już w pierwszej rundzie potężnym ciosem posłał rywala na deski i doprowadził do kontuzji twarzy.

Kibice nie mogą doczekać się nie tylko pojedynku, ale także face-to-face pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim. Konflikt coraz bardziej się zaostrza i jest duża szansa na to, że któremuś z z nich puszczą nerwy podczas pierwszego spotkania przed walką.

Nie raz widzieliśmy, jak zawodnicy zaczynają przepychać swoich rywali czy rzucają się na nich z pięściami, jednak zawsze interweniowała ochrona. „Bad Boy” zapowiedział, że tym razem będzie inaczej. Jeśli zostanie sprowokowany przez Alana, to z całą pewnością dojdzie do bójki.

– Myślę, że jak nie będzie prowokował mnie słownie, to nie będzie żadnego dymu. Jeśli użyje parę słów, które mi się nie spodobają, to ja tam nie będę siedział cicho i na pewno nie dam powstrzymać się ochronie. Z góry mówię, że jak będzie prowokował, to ja nie będę siedział z pi*dą cicho i nic nie zrobię. Dostanie szybki nokaut i będzie po karierze.

YouTube video

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ WYWIAD Z ALANEM KWIECIŃSKIM:

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.