Sobota, 20 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Barcelona była już jedną nogą poza Pucharem Króla! Blaugrana przycisnęła rywali w drugiej połowie

Opublikowane 5 stycznia 2022, 21:30
0
0

FC Barcelona mogła już dziś pożegnać się z Pucharem Króla. Do połowy przegrywali oni 1:0 z trzecioligowym Linares. Ostatecznie wygrali całe starcie 1:2.

Duma Katalonii cały czas zmaga się z problemami kadrowymi. W pucharowym starciu na boisku także czuć było spore zaciągi z młodzieżówki. Wynik meczu szybko, bo już w 19. minucie otworzył Hugo Diaz.

Barcelona przeważała, co było widać przede wszystkim w posiadaniu piłki. 17%-83% tak wyglądała ta statystyka w pierwszej połowie. Niemniej jednak Blaugrana miała problem z celnością i zagrożeniem bramki Linares. Najlepszą okazję do przerwy miał Eric Garcia.

W drugiej połowie Barcelona nadal napierała. Wyrównanie w 63. minucie dał Dembele, a sześć minut później Jutgla wyprowadził Dumę Katalonii na prowadzenie.

W międzyczasie futbolówka wpadła także do bramki Barcelony, ale bramka została zdobyta w nieprawidłowy sposób. Linares odsłoniło się i ruszyło odważniej do przodu. Gospodarze tego spotkania mieli swoje okazje, ale ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.