niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaGROMDA(VIDEO) Denis Załęcki ostro o relacji z szefami GROMDY: "Są bardzo źli....

(VIDEO) Denis Załęcki ostro o relacji z szefami GROMDY: „Są bardzo źli. Mają bardzo duży ból d*py”

Denis „Bad Boy” Załęcki w ostatnim wywiadzie zdradził, w jakich jest relacjach z włodarzami organizacji GROMDA, dla której stoczył kilka pojedynków.

Załęcki zawodową przygodę z walkami na gołe pięści rozpoczął od Wotore. Następnie zadebiutował w GROMDZIE, organizacji Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka. Na drugiej edycji wygrał w extrafightcie z Danielem Soczyńskim. Podczas GROMDA 3 wziął udział w turnieju i w ćwierćfinale pokonał Kacpra Olszewskiego.

Z powodu kontuzji przeciwnika „Bad Boy” awansował od razu do finału, gdzie zmierzył się z Vasylem Halychem. Sam walczył jednak ze złamaną ręką i poniósł porażkę w drugiej rundzie. Dla Załęckiego był to ostatni występ w GROMDZIE.

Denis zdecydował się na stworzenie własnej organizacji The War i ma już za sobą trzy gale. Poza zestawieniami 1vs1 mogliśmy oglądać również turnieje 3vs3 czy pojedynki 5vs5. Po raz pierwszy w Polsce doszło także do starć na gołe pięści, w których walczyły kobiety.

Załęcki już wcześniej wypowiadał się na temat GROMDY i twierdził m.in., że organizacja nie dba wystarczająco o swoich zawodników. Również Mariusz Grabowski kilkukrotnie odpowiadał na jego słowa.

W ostatniej rozmowie dla Fansportu Denis Załęcki został zapytany o relacje z włodarzami GROMDY. Przyznał, że są oni mocno niezadowoleni, jednak zaznaczył, że obie organizacje oferują inne pojedynki. Na pierwszej z nich zawodnicy walczą w ringu wyłącznie na zasadach bokserskich. Natomiast w The War biją się w klatce w formule K-1 czy wcześniej MMA.

– Są bardzo źli, bardzo duży ból dupy mają. Wiadomo, jestem konkurencją, ale u mnie jest K-1, było MMA, u nich stricte boks. Także nie wiem, z czym mają problem. Po prostu mają ból dupy, że już tak głośno jest o tej gali, szczególnie po trójce.

Pomimo tych słów Załęcki nie wyklucza walki na GROMDZIE! Cała rozmowa poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze