wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaAdam Nawałka o pracy w Kosowie "Nie ma i nigdy nie było...

Adam Nawałka o pracy w Kosowie „Nie ma i nigdy nie było tematu”

Ostatnie medialne doniesienia mogły niepokoić zwolenników Adama Nawałki. Kosowski dziennik Koha Ditore podał bowiem informację o tym, że polski trener zgłosił swoją chęć poprowadzenia tamtejszej reprezentacji. Sam zainteresowany zdementował jednak te plotki.

Były selekcjoner reprezentacji Polski zapewnił, że nie kontaktował się z kosowską federacją. Nie mógł też zrobić tego za niego żaden agent, ponieważ Nawałka od czasów pandemii nie współpracuje z żadnym.

„Nie ma i nigdy nie było tematu objęcia Kosowa. Wiele rzeczy czytałem w ostatnim czasie, ale tu aż złapałem się za głowę, jaką ludzie mają fantazję. To wymyślone, nie wiem kto takich rzeczy potrzebuje” – mówił w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty

Adam Nawałka wymieniany jest w gronie faworytów do objęcia stanowiska w reprezentacji Polski. Sam mówi, że chętnie podejmie się ponownej współpracy z Biało-Czerwonymi.

Decyzję PZPN w sprawie wyboru nowego szkoleniowca Polaków poznamy dopiero 19 stycznia.

Źródło: WP Sportowe Fakty

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.