środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Denis Załęcki ostro o Alanie Kwiecińskim: "Przestraszyłem go. Łzy w oczach...

(VIDEO) Denis Załęcki ostro o Alanie Kwiecińskim: „Przestraszyłem go. Łzy w oczach miał, aż mi się go żal zrobiło”

Za nami pierwsza konferencja i face-to-face przed głośną walką Denisa Załęckiego, który na High League 2 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Żaden z zawodników podczas pierwszego spotkania przed kamerami nie szczędził ostrych słów. Doszło do mocnej wymiany zdań i niewiele brakowało, a zobaczylibyśmy awanturę, ostatecznie jednak Załęcki powstrzymał się od rękoczynów.

Podczas face-to-face to właśnie „Bad Boy” wyglądał na znacznie bardziej pewnego siebie. Ruszył w kierunku rywala, a Alan od razu zaczął się cofać. Zawodników otoczyło wielu ochroniarzy, którzy byli przygotowaniu na ewentualną bójkę.

YouTube video

Załęcki w wywiadzie dla portalu Fansportu.pl przyznał, że odpuścił nieco Kwiecińskiemu, kiedy zobaczył strach w jego oczach. Dodał też, iż nie jest zadowolony z tego, że dał się sprowokować przeciwnikowi.

Przestraszyłem go z dwa razy. Widać było, cofał się cały czas, łzy w oczach miał. W pewnym momencie nawet mi się go żal zrobiło, jak zobaczyłem jego oczy. Także nie zrobiłbym mu krzywdy – powiedział Załęcki.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim, który mówi m.in. o nierozstrzygniętej kwestii rękawic, znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze