piątek, 19 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Gorąco na face-to-face Załęcki vs Kwieciński! Tylu ochroniarzy jeszcze nie było!

(VIDEO) Gorąco na face-to-face Załęcki vs Kwieciński! Tylu ochroniarzy jeszcze nie było!

Na ten moment czekało wielu kibiców. W końcu po raz pierwszy przed kamerami Denis Załęcki mógł skonfrontować się z Alanem Kwiecińskim.

To jeden z najgłośniejszych konfliktów w ostatnim czasie, który coraz bardziej przybiera na sile. Zawodnicy mają sobie dużo do wyjaśnienia i będą mogli zrobić to na gali High League 2, która odbędzie się już 5 lutego w TAURON Arena Kraków.

Wciąż jednak nie wiemy, w jakiej dokładnie formule zawalczą zawodnicy. Podczas konferencji Denis Załęcki zdradził, że chciał walczyć na gołe pięści, jednak w High League w grę wchodzi wyłącznie starcie w rękawicach. „Bad Boy” chce walczyć więc w piąstkówkach, jednak Alan stawia warunek. Wyjdzie do walki w małych rękawicach tylko, jeśli rywal zejdzie do jego wagi.

Podczas pierwszej konfrontacji było gorąco już od samego początku, jak tylko zawodnicy zasiedli przy stole. Zarówno ze strony Denisa, jak i Alana padła masa ostrych słów. Niewiele brakowało, a doszłoby do awantury.

Początkowo federacja nie planowała face-to-face na wczorajszej konferencji, jednak konflikt i wymiana zdań była tak mocna, że prowadzący postanowił zaprosić zawodników na środek sceny, żeby mogli stanąć twarzą w twarz.

Podczas żadnego freakowego staredownu nie brało udziału jeszcze tylu ochroniarzy, którzy pilnowali, aby nie doszło do bójki. Denis bowiem wspominał wcześniej, że jeśli zostanie sprowokowany, to nic go nie zatrzyma przed uderzeniem rywala.

Od początku ruszył w kierunku Kwieciński, który zaczął się wycofywać. Znacznie bardziej pewny siebie Załęcki na koniec staredownu wyskoczył w kierunku przeciwnika, czym wystarczył nie tylko Alana, ale także i ochronę.

YouTube video

SPRAWDŹ CAŁĄ KONFERENCJE DENIS ZAŁĘCKI VS ALAN KWIECIŃSKI:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Legia Warszawa – Górnik Zabrze: Gdzie i jak oglądać mecz? Transmisja...

0
Już dziś startuje szósta kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Najciekawszym spotkanie tego wieczoru będzie jeden z najważniejszych polskich klasyków. Legia na Łazienkowskiej podejmie zabrzański Górnik. Gdzie i jak oglądać ten mecz? Transmisja na żywo.