wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaGerard Pique ujawnił swoje zarobki w Barcelonie! Kwota zupełnie inna niż podawana...

Gerard Pique ujawnił swoje zarobki w Barcelonie! Kwota zupełnie inna niż podawana w mediach

Rzadko zdarza się, aby zawodnicy ujawniali swoje zarobki. Zrobił to jednak filar FC Barcelony Gerard Pique. To była jego odpowiedź na słowa Lluisa Canuta.

W katalońskiej stacji TV3 dziennikarz Lluis Canut mówił o rzekomych zarobkach zawodników FC Barcelony.

Według niego zarobki przed obniżką i odroczeniem wypłaty opiewały na kilkanaście, a nawet i kilkadziesiąt milionów euro w zależności od zawodników.

Canut podał, że Coutinho inkasował 16 mln, Alba i Umtiit po 20 mln, Busquets 23 mln, a najlepiej zarabiającym piłkarzem miał być Gerard Pique z kontraktem na 28 mln za rok gry.

Dziennikarz zaznaczył także, że Pique nie został stratny na obniżce kontraktu, ze względu na bonus lojalnościowy, jaki rzekomo otrzymał.

Na słowa Canuta szybko zareagował sam zainteresowany, który zdecydował się na odważny krok. Hiszpan na swoich social mediach ujawnił kwotę, jaka wpłynęła na jego konto.

Podana kwota to połowa jego rocznych zarobków, ponieważ zawodnicy Barcelony otrzymują obecnie wypłaty co pół roku. Oznacza to, że kontrakt Pique jest znacznie niższy, niż sugerował to Canuta. Z podanego zrzutu można wywnioskować, że za rok gry dla Barcelony zainkasuje on 4,656 mln euro.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Robert Karaś przewodzi w stawce! Polak udał się na 20 minutową...

0
W niedzielę wystartował IUTA World Championship Swiss Ultra Triathlon Continuous, czyli Mistrzostwa Świata 10x Ironman. W konkursie bierze udział Robert Karaś.