wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Najman zmierzy się z Bobem Sappem? Prezentuje plan na walkę! "Nawiązaliśmy...

(VIDEO) Najman zmierzy się z Bobem Sappem? Prezentuje plan na walkę! „Nawiązaliśmy już kontakt. On jest zainteresowany”

Marcin Najman niedawno zapowiedział, że po raz kolejny będzie musiał zakończyć swoją karierę. Freak fighter zapewnia, że tym razem będzie to ostateczna decyzja o przejściu na sportową emeryturę.

„El Testosteron” oświadczył, że przed nim maksymalnie ostatnie trzy pojedynki. Jednym z nich będzie zestawienie z byłym gangsterem „Miśkiem z Nadarzyna”. Do takiej walki dojdzie już w main evencie najbliższej gali MMA-VIP 4.

Wśród potencjalnym rywali znajdują się także prezes FEN Paweł Jóźwiak czy też Jacek Murański. W ostatnich dniach do tego grona dołączył Bob Sapp. Amerykanin jest bardzo popularnym fighterem, który podobnie jak Najman ma na koncie więcej porażek, niż zwycięstw.

Odniósł zaledwie 12 zwycięstw w 33 walkach, jednak mimo tego mógł liczyć na duże pojedynki. Bił się m.in. w organizacji Pride, ONE, Rizin i KSW z takimi rywalami jak Mariusz Pudzianowski, dobrze znanym polskim kibicom Rameau Thierry Sokoudjou, czy też Aleksander Emelianenko, który jest bratem legendarnego Fedora.

Słuchajcie, no więc nawiązaliśmy już kontakt z Bobem Sappem. On jest zainteresowany taką walką. No wiecie, to nie są tanie rzeczy. To wszystko będzie zależało od was, kibiców. Chcecie zobaczyć taką walkę Najman vs Bob Sapp jeszcze w tym półroczu w Polsce? To wasze opinie zdecydują czy zakontraktujemy Boba Sappa. A wtedy dojdzie do drugiego po Najman vs Pudzian najsłynniejszego w naszym kraju freak fightu – przekazał w jednym z nagrań na YouTube.

Teraz opublikował nagranie, na którym prezentuje taktykę na zbliżające się starcie z Mirosławem Dąbrowskim i potencjalną walkę z Bobem Sappem oraz Jackiem Murańskim.

Jak wiece, zostało mi góra 3 walki, ale raczej 2. Wszystko się zakończy w tym półroczu i mówię definitywne pas. Przeciwnicy, jacy się szykują to naprawdę bardzo emocjonujące zestawienia. Jak wygrać te ostatnie walki? Jak wygrać? Ja taktykę wymyśliłem taką… – powiedział Najman, który zaprezentował trzy taktyki na starcie z każdym z wymienionych rywali.

Źródło: YouTube/Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.