wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaFabio Cannavaro dogadany z PZPN? Włoski dziennikarz nie ma wątpliwości!

Fabio Cannavaro dogadany z PZPN? Włoski dziennikarz nie ma wątpliwości!

Od czasu rezygnacji z funkcji szkoleniowca reprezentacji Polski przez Paulo Sousę jego miejsce chciałoby zająć kilkunastu trenerów. Wśród nich czuć duży włoski zaciąg i to właśnie kandydat z Półwyspu Apenińskiego jest najbliższy podpisania kontraktu. Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio.

Dziś Fabio Cannavaro spotkał się z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą. Rozmowa pomiędzy panami trwała około półtorej godziny.

Cezary Kulesza chwilę potem pojawił się w Viaplay, gdzie mówił o spotkaniu z włoskim trenerem.

„Nie było obietnicy, że Cannavaro będzie selekcjonerem, a po prostu rozmawiam z wieloma trenerami” – mówił Kulesza.

Rozmowa z prezesem dostępna jest tutaj:

Innego zdania jest jednak dziennikarz Gianluca Di Marzio. To właśnie on w styczniu 2021 roku jako pierwszy podawał informacje o chęci zatrudnienia Paulo Sousy przez PZPN.

Teraz Włoch twierdzi, że to właśnie Cannavaro jest najbliżej objęcia Biało-Czerwonych. Co więcej, podał on, że Fabio ma związać się z PZPN-em dwuletnim kontraktem.

„Cannavaro potrzebuje kilku dni na udzielenie odpowiedzi. Możliwość trenowania wielkiej reprezentacji go fascynuje, ale kłopotem jest krótki czas, jaki miałby na przygotowanie drużyny do meczu z Rosją” – pisał Di Marzo.

Cały post dostępny jest tutaj:

Źródło: Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.