wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMAPowstanie kolejna federacja freakowa? Zaskakujące słowa Murańskich!

Powstanie kolejna federacja freakowa? Zaskakujące słowa Murańskich!

Na polskim rynku pojawi się kolejna organizacja freakowa? Murańscy w ostatnich wywiadach zdradzili, że mają plany na stworzenie własnego projektu.

Pojedynki freakowe w Polsce cieszą się ogromną popularnością i pobijają kolejne rekordy oglądalności. Po ogromnym sukcesie FAME wciąż powstają nowe organizacje, które zamierzają podbić rynek.

Najnowszą z federacji jest Prime Show MMA. Podczas pierwszej konferencji okazało się, że w projekt zaangażowany jest Kasjusz Życiński, który rozstał się z FAME. Organizacja natomiast należy do założycieli FEN, więc osób, dla których prowadzenie federacji nie jest żadną nowością.

Na konferencji Prime Show MMA pojawił się zarówno Mateusz, jak i Jacek Murański. Pierwszy z nich stoczy swój pojedynek, jednak wciąż nie wiadomo, kto będzie jego rywalem. Natomiast Jacek pełnił całkiem inną funkcję.

Starszy z Murańskich zapowiadał zawodników znajdujących się na karcie walk i zdradził, że na pewno usłyszymy oraz zobaczymy go na kolejnych eventach organizowanych przez Prime Show MMA.

Podczas wywiadów z portalem MMARocks zarówno jeden, jak i drugi został zapytany o plany na stworzenie własnej organizacji. Mateusz nie chciał zdradzić żadnych szczegółów, potwierdził jedynie, że „coś jest na rzeczy”. Więcej na ten temat powiedział jego ojciec Jacek:

– Jakieś takie mgliste projekty. Ja też dzisiaj byłem pytany przez jedną z pań redaktor. No zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie w tym 2022 roku. Na razie jesteśmy w Prime Show, czyli federacji… No nie ukrywajmy. Nas tutaj łączą z Kasjuszem inne cele.

– Kasjusz wspomniał o tym, że przekonał bardzo poważnych inwestorów do swojego pomysłu i jesteśmy w studio ATM w Warszawie. To jest dom producencki telewizji Polsat. Więc też zostaliśmy przekonani, aby na ten pokład tutaj wejść przez pewne projekty barterowe.

Źródło: mmarocks.pl

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.