niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Gol i asysta! Polak pozamiatał w Pucharze FA

(VIDEO) Gol i asysta! Polak pozamiatał w Pucharze FA

Jakub Moder zaliczył świetne wejście z ławki Brightonu w meczu przeciwko West Bromwich Albion. Młody zawodnik przyczynił się do awansu swojej drużyny.

W pierwszej połowie kibice obserwowali wyrównaną grę, lecz brakowało bramek. Gdy sędzia gwizdnął na przerwę, na tablicy wyników nadal widniało 0:0.

Chwilę po zmianie stron Callum Robinson dał gospodarzom prowadzenie. Mewy ruszyły więc do odrabiania strat, ale sztuka ta udała im się dopiero po wprowadzeniu Jakuba Modera.

Polak wszedł w 76. minucie spotkania i już 5 minut później cieszył się z gola! Dzięki temu trafieniu doszło do dogrywki.

W dodatkowym czasie gry Polak znów dał o sobie znać. Tym razem asystował przy trafieniu Neala Maupaya. Brighton wygrał ten mecz 2:1 i awansował do 1/16 finału Pucharu FA. Dla Modera to druga bramka w tym sezonie.