niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaThe War(VIDEO) Załęcki szczerze o Soroko! Zapowiada jego walkę o pas The War:...

(VIDEO) Załęcki szczerze o Soroko! Zapowiada jego walkę o pas The War: „Bardzo charakterny. Od razu go polubiłem, mam duży szacunek do niego”

Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie potwierdził, że Adam Soroko ma powrócić na kolejnej gali The War, gdzie stoczy pojedynek o dużą stawkę.

Adam Soroko to zawodnik, który zyskał dużą popularność za sprawą udziału w turnieju The War 3. Zwrócił uwagę nie tylko pojedynkami na gołe pięści, ale także swoimi wywiadami, po których w krótkim czasie stał się rozpoznawalny.

Już niedługo zadebiutuje w formule MMA i na gali Prime Show MMA stanie do walki z Damianem Zduńczykiem znanym jako „Stifler”. Soroko zdradził, że podpisał kontrakt na więcej pojedynków i być może kolejnym jego rywalem będzie Paweł Tyburski, z którym wdał się w awanturę podczas konferencji.

Kibiców ciekawi jednak, czy zawodnik powróci do walk na gołe pięści. Denis Załęcki właściciel The War w wywiadzie dla portalu fansportu.pl potwierdził, że Soroko chce rewanżu z Rosą, a stawką pojedynku ma być mistrzowski pas organizacji.

– Bardzo charakterny chłopak. Od razu go polubiłem, bardzo sympatyczny. Duży szacunek ma do mnie, ja mam duży do niego. Bardzo ambitny i pokazał swój charakter z podwórka, charakter z kryminału no i ludzie go zobaczyli. Dostał oferty walk i teraz zarobi grube siano dopiero.

– Jego trener go zgłosił. Ja mu zaufałem, że pokaże klasę. Pokazał klasę. Mówił, że wystąpi na The War 4, chce rewanżu z Krystianem Rosą, tym którym jest teraz mistrzem, wygrał cały turniej. W trzeciej rundzie po prostu mdlał, także należy mu się rewanż i myślę, że zrobimy tę walkę o pas mistrzowski.

Cały wywiad z Denisem Załęcki, który mówi m.in. o Jacku Murańskim i Piotrze Szelidze, znajdziesz poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze