wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMADziennikarz Krzysztof Stanowski krytykuje Marcina Najmana za współpracę z byłym gangsterem „Słowikiem”!

Dziennikarz Krzysztof Stanowski krytykuje Marcina Najmana za współpracę z byłym gangsterem „Słowikiem”!

Za nami konferencja MMA-VIP, na której doszło do niemałej sensacji już na samym początku wydarzenia. Marcin Najman przedstawił bossa organizacji.

„El Testosteron” po raz kolejny zwrócił na siebie uwagę całego Internetu. Nikt nie spodziewał się tego, co mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszego wydarzenia, gdy Marcin Najman postanowił przedstawić osobę, która jest bossem organizacji MMA-VIP.

Na środku sceny przygotowano honorowe miejsce, na którym zasiadł mężczyzna w masce. Gdy odsłonił twarz, okazało się, że jest to jeden z bossów gangu pruszkowskiego Andrzej Zieliński znany pod pseudonimem „Słowik”, który w grudniu wyszedł z aresztu, gdzie przebywał przez ostatnie 15 miesięcy.

YouTube video

Internauci byli mocno zaskoczeni tym, co zobaczyli. Duża część z nich mocno skrytykowała Marcina Najmana za promowanie byłego gangstera, który ma na swoim koncie liczne wyroki.

Głos zabrał także Krzysztof Stanowski, który jest skonfliktowany z włodarzem MMA-VIP. Nie szczędził on ostrych słów pod adresem osób, które stoją za przedstawieniem „Słowika” jako bossa organizacji.

Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują, robią to po raz ostatni – napisał na swoim Twitterze.

„Słowik” to jednak niejedyny gangster w organizacji MMA-VIP. Na najbliższej gali zawalczy „Misiek z Nadarzyna”, który w main evencie zmierzy się z samym Marcinem Najmanem.

Źródło: YouTube/Twitter

- Advertisement -

2 KOMENTARZE

  1. Dokładnie !!! Do czego to dochodzi żeby z przestępców !!! bandytów !!! Robili VIPów w naszym kraju !!! Oni wcześniej żyli z przemocy robi krzywdę ludziom !!! I teraz taki dają przykład młodzieży że tak warto postępować !!! Naprawdę nie rozumiem o co tu chodzi !!! Tak samo pełno konfidentów i sprzedawczyków !!! A teraz wielkie gwiazdy Internetu !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.