wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMA"Słowik" pobił Miśka z Nadarzyna w więzieniu? Były gangster zabrał głos! (VIDEO)

„Słowik” pobił Miśka z Nadarzyna w więzieniu? Były gangster zabrał głos! (VIDEO)

Za nami pierwsza konferencja przed galą MMA-VIP, którą organizuje Marcin Najman. W walce wieczoru na fanów freak fightu czeka hit, ponieważ „El Testosteron” zmierzy się z byłym gangsterem Mirosławem Dąbrowskim znanym jako „Misiek z Nadarzyna”. Pojedynek odbędzie się w formule MMA, a na wczorajszej konferencji doszło do wielu zaskakujących sytuacji!

Organizacja MMA-VIP postanowiła wziąć przykład z „Prime MMA”, które na pierwszej konferencji zapowiedziało nowego włodarza, jakim został Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Najman zainspirował się nieco pomysłem „Prime”, jednak wbił szpilkę konkurencji i zapowiedział, że w MMA-VIP nie ma żadnego włodarza – tylko prawdziwy boss. Został nim Andrzej „Słowik” Zieliński, były boss grupy „Pruszkowskiej”.

Kibice oraz osoby śledzące konferencje były zszokowane takim obrotem spraw, a niektórzy nabrali dużego szacunku do samego Marcina Najman!

„Tego się nie spodziewałem! Szacun” – napisał jeden z Internautów.

„Śmiejecie się z Najmana, a ma układy o jakich nie macie pojęcia” – dodał kolejny.

Zaskoczony był również sam rywal „El Testosterona”, czyli Misiek z Nadarzyna!

Dąbrowski ma na swoim koncie liczne wyroki za takie przestępstwa jak przemyt spirytusu o wartości 15 milionów dolarów, czy pobicie milicjanta. Gangster zakończył już dawno swoją działalność przestępczą i teraz prowadzi legalne interesy. W ostatnim czasie wydał pierwszą część swojej książki i zapowiada kolejne produkcje. Po wielu miesiącach ciężkich przygotowań czeka go debiut w walce MMA.

„Słowik” pobił Mirosława Dąbrowskiego!?

„Misiek” postanowił zrobić sobie wspólne zdjęcie ze „Słowikiem”, a w rozmowie z portalem fansportu.pl wyjaśnił kwestie, o które dopytywały niektóre osoby. Spekulowano o tym, że byli gangsterzy są ze sobą skonfliktowani, a do tego „Słowik” miał rzekomo pobić Dąbrowskiego w więzieniu!

Jak było naprawdę? Sprawdźcie co do powiedzenia miał „Misiek z Nadarzyna”:

YouTube video

„Mają fajne pomysły, dzisiaj „Słowika” ściągnęli. To mój kolega, a Darek (przyp. red. wspólnika Marcina Najmana) mi nic nie powiedział, pomimo, że byliśmy na jednej imprezie w środę na Śląsku. Zrobiłem sobie zdjęcie z Andrzejem (przyp. red. „Słowikiem”), żeby nie było, że są między nami jakieś tarcia. Jestem w szoku, patrzę w tej masce i pytam co to za zgredzik. Zdejmuje maskę, a tu Andrzej. Od iluś lat mamy normalne relacje, jak siedzieliśmy, spotykaliśmy się na mieście. Także nie ma żadnej awantury i nigdy nie było między nami. A tam naopowiadali, że on mnie pobił w więzieniu. Ja daje słowo, że nie było takiej opcji. Obaj siedzieliśmy na „enkach”, więc nie było możliwości, żebyśmy się przetarli. Byliśmy odseparowani od siebie, siedzieliśmy jako niebezpieczni. Ktoś to wymyślił na potrzeby fejmu.” – powiedział były gangster w rozmowie z fansportu.pl dementując plotki o rzekomym konflikcie ze „Słowikiem”.

YouTube video

Jak myślicie, czy Marcin Najman poradzi sobie z Mirosławem Dąbrowskim na gali MMA-VIP 4?

Źródło: fansportu.pl

- Advertisement -

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.