niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) "Bonus BGC" zawalczy na MMA-VIP 4! Znamy nazwisko rywala!

(VIDEO) „Bonus BGC” zawalczy na MMA-VIP 4! Znamy nazwisko rywala!

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” stoczy kolejny pojedynek w klatce. Czy w końcu odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w formule MMA?

„Bonus BGC” nie zamierza się poddawać i chce w końcu zwyciężyć pierwszy pojedynek. Swoją przygodę z MMA rozpoczął jeszcze w 2014 roku od porażki przed czasem. Następnie zmierzył się z „BodyChristem” w kickboxingu, jednak mimo wygranej w 21 sekund, nie może nazwać tego sukcesem, biorąc pod uwagę, jak wyglądało starcie.

Witczak ponownie spróbował swoich sił w kickboxingu i tym razem przegrał z Wojtkiem Golą po decyzji sędziów. W 2017 roku freak fighter z Poznania zadebiutował w federacji FAME, gdzie stoczył trzy pojedynki i wszystkie przegrał przed czasem. Został pokonany przez „Ztrolowanego”, „Taxi Złotówę” i Marcina Najmana.

Ostatnia walka „Bonusa BGC” miała wyglądać inaczej. Mocno skupił się na przygotowaniach, zrzucił wiele kilogramów i był w świetnej formie. Ponadto jego rywal nie miał żadnego doświadczenia i praktycznie w ogóle się nie przygotowywał. To jednak wiele nie zmieniło i na High League Witczak przegrał z „Japczanem” przez decyzję sędziów.

Po ostatniej porażce „Bonus BGC” zapowiedział kolejne zmiany. Oświadczył, że tym razem będzie współpracował z psychologiem sportowym. Jak przyznali jego trenerzy, Witczak ma umiejętności, żeby wygrywać walki freakowe, jednak problem siedzi w jego głowie.

Freak fighter do klatki powróci już 25 lutego na gali MMA-VIP 4, a jego rywalem będzie Damian Nagana znany z programu ”Gogglebox. Przed telewizorem”.

YouTube video

SPRAWDŹ WYWIAD Z MARCINEM NAJMANEM:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze