Piątek, 19 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Gol z połowy boiska w LaLidze! Dużo emocji w starciu Villarreal – Atletico Madryt

Opublikowane 9 stycznia 2022, 23:03
0
0

Spotkanie Villarreal – Atletico Madryt przyniosło kibicom to, czego oczekują przybywając na stadion. Były piękne bramki, zwroty akcji i dużo emocji. Ostatecznie obie ekipy podzieliły się ze sobą punktami po remisie 2:2.

W 10. minucie nic nie wskazywało na to, że za chwilę kibice będą świadkami czegoś niecodziennego. Angel Correa przejął piłkę rozgrywaną przez zawodników Żółtej Łodzi Podwodnej i nie zastanawiając się, uderzył z połowy boiska na bramkę Villarrealu. Co najważniejsze trafił do bramki!

Dziesięć minut później mogło być już 0:2, ale bramka Thomasa Lemara nie mogła zostać uznana. Parę sekund potem to Villarreal przeżył istny rollercoaster emocjonalny.

Najpierw gospodarze otrzymali rzut karny, którego na bramkę nie zamienił jednak Gerard Moreno, a minutę później Dani Parejo wbił piłkę do bramki Atletico, lecz VAR cofnął gola ze względu na zagranie ręką!

W 29. minucie już nikt nie mógł odebrać Żółtej Łodzi Podwodnej bramki. Pau Torres był tym, który wpisał się na listę strzelców i wyrównał wynik rywalizacji.

Po przerwie do gry lepiej wprowadzili się miejscowi. Moreno podał do…Moreno i w 58. minucie było już 2:1! Dla ścisłości dogrywał Gerard, a strzelał Albert Moreno.

Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, ponieważ w 67. minucie wyrównanie Atletico dał Geoffrey Kondogbia. Zawodnik gości przejął piłkę tuż przed polem karnym i celnie uderzył na bramkę strzeżoną przez Rulliego.

Strzelec ostatniej bramki w doliczonym czasie gry wyleciał jeszcze z boiska za drugą żółtą kartkę. Wynik nie uległ już jednak zmianie.

Dzięki remisowi Atletico przesunęło się z piątej na czwartą lokatę. Villarreal pozostaje na ósmej pozycji. W następnej kolejce zespół z Madrytu podejmie u siebie Valencię, a Villarreal zagra na wyjeździe z Elche.