niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Jake Paul blisko transferu do MMA?! "Wątpiono we mnie na każdym...

(VIDEO) Jake Paul blisko transferu do MMA?! „Wątpiono we mnie na każdym kroku…”

Jake Paul zaczyna chyba poważniej myśleć o zmianie dyscypliny. Popularny YouTuber zamieścił na Twitterze wpis, w którym jednoznacznie sugeruje rozpoczęcie treningów stójki pod MMA!

Jake Paul szturmem wdarł się na scenę światowego pięściarstwa. Choć nie miewał może wygórowanej konkurencji nie przeszkodziło to w budowaniu jego osoby w środowisku całkowicie odmiennym od tego, do którego był przyzwyczajony. „The Problem Child” jeszcze przed ostatnim pojedynkiem, w którym brutalnie skończył Tyrona Woodleya, zapowiedział, że po osiągnięciu rekordu 10-0 spróbuje swoich sił w MMA.

Niewykluczone jednak, że do debiutu Jake’a Paula w mieszanych sztukach walki dojdzie jeszcze szybciej. Początkowo YouTuber-pięściarz wyzywał do kwadratowego pierścienia największe gwiazdy UFCNate’a Diaza i Jorge Masvidala. Na przestrzeni kilku tygodni rozgorzał jednak konflikt z Daną Whitem, któremu „The Problem Child” przedstawił listę oczekiwań, po których spełnieniu Paul podpisałby kontrakt na jeden pojedynek w UFC.

Prezydent największej federacji MMA po jednorazowej reakcji wideo w mediach społecznościowych nie odezwał się więcej do YouTubera. Ten z kolei pochwalił się w piątek… pierwszymi treningami kopnięć!

– Pierwszy dzień treningu kopnięć. Wątpiono we mnie na każdym kroku… ale z buta wjeżdżam w ich drzwi.

Ważne w tym wpisie jest również to, co znajduje się na samym końcu. Jake Paul oznaczył federacje Professional Fighters League oraz Bellator. Nie ma w tym żadnego przypadku. Tego samego dnia, którego pojawiło się wideo „The Problem Child” zaczęto domniemywać, że YouTuber rozpoczął rozmowy z PFL. Wcześniej natomiast Scott Coker, prezydent Bellatora, poinformował, że z miłą chęcią powita Jake’a Paula w swojej organizacji.

Źródło: Twitter, MMA News

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze