wtorek, 16 sierpnia, 2022
Strona głównaMMAKielce wycofują się z umowy z MMA-VIP! Wszystko przez współpracę organizacji ze...

Kielce wycofują się z umowy z MMA-VIP! Wszystko przez współpracę organizacji ze „Słowikiem”!

Najman po raz kolejny przekroczył granicę? Tak właśnie uważa wiele osób, które oglądały pierwszą konferencję przed galą MMA-VIP 4.

Podczas wydarzenia „El Testosteron” przedstawił bossa organizacji. Na samym wstępie zaprosił zamaskowanego mężczyznę, który zasiadł na tronie znajdującym się na środku sceny. Kiedy odsłonił swoją twarz, okazało się, że jest to były szef gangu pruszkowskiego Andrzej Zieliński ps. „Słowik”.

YouTube video

Współpraca organizacji MMA-VIP z byłym gangsterem wywołała lawinę krytycznych komentarzy. Głos zabrał m.in. dziennikarz Krzysztof Stanowski, który nie szczędził ostrych słów i na swoich social mediach napisał:

– Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują, robią to po raz ostatni.

Jak się okazało, Najman z powodu współpracy ze „Słowikiem” może mieć problemy z zorganizowaniem wydarzenia. Gala ma odbyć się w Kielcach, jednak jak przekazał radny Marcin Stępniewski, miasto wycofuje się z podpisanej umowy.

– Kielce wstępnie wycofują się z podpisania umowy z MMA VIP po mojej interwencji i kontrowersjach medialnych. Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak „Słowik” to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane. Planowana kwota za wynajem hali jest również „powalająca”.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Robert Karaś przewodzi w stawce! Polak udał się na 20 minutową...

0
W niedzielę wystartował IUTA World Championship Swiss Ultra Triathlon Continuous, czyli Mistrzostwa Świata 10x Ironman. W konkursie bierze udział Robert Karaś.