środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaMMAKielce wycofują się z umowy z MMA-VIP! Wszystko przez współpracę organizacji ze...

Kielce wycofują się z umowy z MMA-VIP! Wszystko przez współpracę organizacji ze „Słowikiem”!

Najman po raz kolejny przekroczył granicę? Tak właśnie uważa wiele osób, które oglądały pierwszą konferencję przed galą MMA-VIP 4.

Podczas wydarzenia „El Testosteron” przedstawił bossa organizacji. Na samym wstępie zaprosił zamaskowanego mężczyznę, który zasiadł na tronie znajdującym się na środku sceny. Kiedy odsłonił swoją twarz, okazało się, że jest to były szef gangu pruszkowskiego Andrzej Zieliński ps. „Słowik”.

YouTube video

Współpraca organizacji MMA-VIP z byłym gangsterem wywołała lawinę krytycznych komentarzy. Głos zabrał m.in. dziennikarz Krzysztof Stanowski, który nie szczędził ostrych słów i na swoich social mediach napisał:

– Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują, robią to po raz ostatni.

Jak się okazało, Najman z powodu współpracy ze „Słowikiem” może mieć problemy z zorganizowaniem wydarzenia. Gala ma odbyć się w Kielcach, jednak jak przekazał radny Marcin Stępniewski, miasto wycofuje się z podpisanej umowy.

– Kielce wstępnie wycofują się z podpisania umowy z MMA VIP po mojej interwencji i kontrowersjach medialnych. Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak „Słowik” to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane. Planowana kwota za wynajem hali jest również „powalająca”.

Źródło: Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

PILNE! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wraca za kratki! „Jestem załamany…”

0
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk we wtorek 1 lutego ponownie musi stawić się w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie resztę wyroku. Za kratkami według potwierdzonych źródeł spędzi ponad 5 miesięcy! Pięściarz komentuje zaistniałą sytuację i nie ukrywa, że to dla niego bardzo ciężki czas.