wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Najman stanął w obronie Słowika! "A pamiętacie, jak papież wybaczył Ali...

(VIDEO) Najman stanął w obronie Słowika! „A pamiętacie, jak papież wybaczył Ali Agcy? Jak Jezus wybaczył łotrom na krzyżu?”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie ogromnej fali krytyki, jaka spłynęła na niego po mocno kontrowersyjnej konferencji MMA-VIP.

Wielu osobom nie spodobało się to, że organizacja współpracuje z Andrzejem Zielińskim, jednym z największych gangsterów w historii polskiej przestępczości zorganizowanej. Podczas konferencji „Słowik” został przedstawiony jako boss MMA-VIP.

W social mediach można znaleźć ogromną liczbę krytycznych komentarzy. Internautom mocno nie spodobało się promowanie gangstera. Głos zabrał także dziennikarz Krzysztof Stanowski, który nie szczędził ostrych słów.

Co więcej, na współpracę „Słowika” z organizacją zareagowali radni Kielc. Nie chcą oni, aby w ich mieście odbywała się gala i wstępnie wycofali się z umowy z MMA-VIP. Oznacza to, że Najman będzie musiał szukać nowego miejsca na zorganizowanie swojej gali.

„El Testosteron” postanowił odpowiedzieć na to, co dzieje się w sieci. Stając w obronie „Słowika” nawiązał do sytuacji, gdy Jan Paweł II wybaczył zamachowcowi Ali Agcy, czy też wspomniał o umierającym na krzyżu Jezusie.

– A pamiętacie, że papież wybaczył swojemu potencjalnemu zabójcy Ali Agcy, a pamiętacie, że Jezus wybaczył dwóm łotrom umierającym na krzyżu obok niego i powiedział, że jeżeli się nawrócą, to jeszcze tego samego wieczoru zjedzą wieczerzę u jego ojca? A pamiętacie, jak Jezus powiedział, gdy chciano ukamienować kobietę, że kto nie ma grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem? I wydaje mi się, że dochodzimy do tego samego momentu.

– Otóż Andrzej Zieliński za swoje błędy, za grzechy doczesne odsiedział wyroki. Niedawno wyszedł na wolność. Wielu z was zarzuca mi, że ja dałem mu szansę, aby funkcjonował w legalnym interesie. Czyli co? Wy chcielibyście, żebyśmy tego typu ludzi zupełnie odizolowali?

– Gdy oni wychodzą po tych wyrokach, jeżeli my im nie damy szansy powrotu do społeczeństwa, to oni wrócą do mafijnego świata, bo nie będą mieli wyjścia, jeżeli całe społeczeństwo nie da im możliwości powrotu.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.