środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Najman stanął w obronie Słowika! "A pamiętacie, jak papież wybaczył Ali...

(VIDEO) Najman stanął w obronie Słowika! „A pamiętacie, jak papież wybaczył Ali Agcy? Jak Jezus wybaczył łotrom na krzyżu?”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie ogromnej fali krytyki, jaka spłynęła na niego po mocno kontrowersyjnej konferencji MMA-VIP.

Wielu osobom nie spodobało się to, że organizacja współpracuje z Andrzejem Zielińskim, jednym z największych gangsterów w historii polskiej przestępczości zorganizowanej. Podczas konferencji „Słowik” został przedstawiony jako boss MMA-VIP.

W social mediach można znaleźć ogromną liczbę krytycznych komentarzy. Internautom mocno nie spodobało się promowanie gangstera. Głos zabrał także dziennikarz Krzysztof Stanowski, który nie szczędził ostrych słów.

Co więcej, na współpracę „Słowika” z organizacją zareagowali radni Kielc. Nie chcą oni, aby w ich mieście odbywała się gala i wstępnie wycofali się z umowy z MMA-VIP. Oznacza to, że Najman będzie musiał szukać nowego miejsca na zorganizowanie swojej gali.

„El Testosteron” postanowił odpowiedzieć na to, co dzieje się w sieci. Stając w obronie „Słowika” nawiązał do sytuacji, gdy Jan Paweł II wybaczył zamachowcowi Ali Agcy, czy też wspomniał o umierającym na krzyżu Jezusie.

– A pamiętacie, że papież wybaczył swojemu potencjalnemu zabójcy Ali Agcy, a pamiętacie, że Jezus wybaczył dwóm łotrom umierającym na krzyżu obok niego i powiedział, że jeżeli się nawrócą, to jeszcze tego samego wieczoru zjedzą wieczerzę u jego ojca? A pamiętacie, jak Jezus powiedział, gdy chciano ukamienować kobietę, że kto nie ma grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem? I wydaje mi się, że dochodzimy do tego samego momentu.

– Otóż Andrzej Zieliński za swoje błędy, za grzechy doczesne odsiedział wyroki. Niedawno wyszedł na wolność. Wielu z was zarzuca mi, że ja dałem mu szansę, aby funkcjonował w legalnym interesie. Czyli co? Wy chcielibyście, żebyśmy tego typu ludzi zupełnie odizolowali?

– Gdy oni wychodzą po tych wyrokach, jeżeli my im nie damy szansy powrotu do społeczeństwa, to oni wrócą do mafijnego świata, bo nie będą mieli wyjścia, jeżeli całe społeczeństwo nie da im możliwości powrotu.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

PSG chce się pozbyć Neymara. Media: „Jego następcą może być Lewandowski!”

0
Wyczerpała się cierpliwość Paris Saint Germain. Według informacji "El Pais" paryżanie szukają sposobu na pozbycie się Neymara. W grę wchodzi transfer definitywny lub wypożyczenie. Niektóre źródła donoszą, że taki ruch może otworzyć drzwi do gry w Paryżu Robertowi Lewandowskiemu.