środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaMMABoxdel komentuje aferę z Najmanem i Słowikiem: "Chciałeś skopiować Prime, a wydałeś...

Boxdel komentuje aferę z Najmanem i Słowikiem: „Chciałeś skopiować Prime, a wydałeś wyrok na…”

Włodarz FAME zabrał głos w sprawie konferencji MMA-VIP, podczas której Marcin Najman przedstawił bossa swojej organizacji.

W ostatnich dniach w social mediach bardzo głośno zrobiło się o człowieku, który zagościł na konferencji zapowiadającej nadchodzącą galę MMA-VIP 4. Podczas wydarzenia włodarz „El Testosteron” zaprosił na scenę Andrzeja Zielińskiego znanego jako „Słowik”. Dla byłego gangstera przygotowany specjalny tron.

Na Najmana i jego organizację spłynęła wielka fala krytyki. „El Testosteron” po raz kolejny doprowadził do afery swoimi kontrowersyjnymi działaniami.

YouTube video

Wielu osobom nie spodobało się to, że współpracuje on z byłym gangsterem. Pojawiły się już także pierwsze problemy z zorganizowaniem wydarzenia. Gala miała odbyć się w Kielcach, ale radni miasta wycofali się z umowy z organizacją MMA-VIP.

Głos w sprawie Najmana zabrał m.in. dziennikarz Krzysztof Stanowski, który nie szczędził „Słowikowi” i Najmanowi ostrych słów. Całą jego wypowiedź znajdziesz tutaj – (VIDEO) Stanowskiemu puściły nerwy! Ostre słowa do Najmana i Słowika: „Wypie**alać! Nie chcemy tych mo*d! Jesteście skur***ynami!”

Teraz swój wpis dotyczący całej afery zmieścił również „Boxdel”, włodarz FAME. „El Testosteron” walczył wcześniej dla poznańskiej federacji, jednak po walce z Kasjuszem Życińskim popadł w konflikt z szefami organizacji.

Najman, śmiać mi się chce, jak na siłę próbujesz zrobić z siebie gościa, którego należy się obawiać przez sesyjki z „gangsterami” i finalnie dostajesz po piździe tak, że każda arena w Polsce Ci odmówi wydarzenia. Chciałeś skopiować Prime, a wydałeś wyrok na swoje dziecko mmavip – napisał na Twitterze „Boxdel”.

Źródło: Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze