niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaMMAKłopoty Najmana!? Gala MMA-VIP straciła właśnie jednego z partnerów. Pojawił się komunikat!

Kłopoty Najmana!? Gala MMA-VIP straciła właśnie jednego z partnerów. Pojawił się komunikat!

Po interwencji dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego w sieci zawrzało. Miasto Kielce oficjalnie potwierdziło, że nie zgodzi się na to, aby gala MMA-VIP odbyła się w publicznej hali po tym, jak Marcin Najman nawiązał współpracę z byłym bossem mafii pruszkowskiej „Słowikiem”.

Jeśli chodzi o kwestie lokalizacji gali MMA-VIP jest to najmniejszy problem. Pomimo tego, że MOSiR nie podpisze umowy ze spółką Najmana nie przeszkodzi to w żadnym stopniu w organizacji całego wydarzenia.

Pod materiałem opublikowanym przez Krzysztofa Stanowskiego, gdzie w ostrych słowach wypowiedział się w stronę „El Testosterona” i „Słowika” pojawił się m.in. komentarz – „Teraz dzięki Panu Krzysztofowi Pan Marcin będzie musiał wynająć namiot i zrobić galę na podwórku”.

Niekoniecznie. Zawsze istnieje możliwość wynajęcia prywatnej hali, gdzie będzie można urządzić legalne wydarzenie z publicznością. Tak było między innymi w przypadku organizacji gali The War, czyli brutalnych walk na gołe pięści i tzw. „legalnych ustawek„, gdzie fani na żywo i w systemie PPV oglądali walki 3 na 3 i 5 na 5.

Początkowo Toruń nie zgodził się na to, aby organizować tego typu event w ich mieście, lecz tak jak wspomnieliśmy wyżej wynajem prywatnej hali załatwił sprawę.

Problemy MMA-VIP

Problemem w organizacji Marcina Najmana mogą być natomiast… sponsorzy i partnerzy! Stanowski w opublikowanym nagraniu powiedział, że skontaktował się z partnerami gali MMA-VIP.

Jedną z firm miała być „Wodna Służba Ratownicza„.

Stanowski w materiale w mocnych słowach wypowiedział się na temat tej współpracy –Ja ze zdumieniem zobaczyłem, że sponsorem gali MMA-VIP jest Wodna Służba Ratownicza. Ale na czym to polega? Oni wyławiają z akwenów wodnych wszystkich tych, którzy zostali kiedyś wrzuceni przez Pruszków wrzuceni do tych akwenów? Czy jak jakiś zrujnowany przedsiębiorca rzucał się z mostu, żeby popełnić samobójstwo to Wodna Służba Ratownicza podpływała, żeby go wyłowić? To taki barter? Po co Wodnej Służbie Ratowniczej współpraca z MMA-VIP?” – zapytał Stanowski.

Dodając, że wykonał telefon i przeprowadził rozmowę z prezesem – „Zadzwoniłem do tej firmy i prezes powiedział mi, że był mocno zaskoczony konferencją, na której pojawił się Słowik i że współpraca z MMA-VIP zmierza do końca, bo jest zszokowany tym co się wydarzyło. Firmy muszą wiedzieć, że to jest obciach. – powiedział w programie „Dziennikarskie Zero” na Kanale Sportowym.

Kilka godzin temu pojawił się komunikat „Wodnej Służby Ratowniczej” z Wrocławia, która miała zapewniać bezpieczeństwo na gali MMA-VIP.

Wodna Służba Ratownicza jest podmiotem, który wykonuje zabezpieczenia z zakresu ratownictwa wodnego, jak również wydarzeń poza obszarami wodnymi. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, bez znaczenia na miejsce, czas i okoliczności. Nasi ratownicy są profesjonalnie szkoleni z zakresu ratowania życia i zdrowia ludzi w różnych sytuacjach. Zawsze koncentrujemy się wyłączni na naszej pracy, aby każdy uczestnik wydarzeń mógł liczyć na fachową pomoc, w momencie, kiedy jest to potrzebne.

„Codziennie podejmujemy współpracę z różnymi partnerami, świadcząc dla nich usługi zabezpieczenia ratowniczego. Jakiś czas temu jednym z nich została spółka MMA-VIP Sp. Z O. O. W momencie ustalania zasad współpracy nie mieliśmy wiedzy na temat gości specjalnych i osób uczestniczących w wydarzeniu. Organizator nie ma obowiązku informować nas o innych partnerach biznesowych.

Jednakże w obliczu obecnych informacji podjęliśmy decyzję o wycofaniu się ze współpracy z MMA-VIP Sp. Z O. O.. Skierowaliśmy pismo w tej sprawie do zarządu spółki.” – czytamy w mediach społecznościowych.

W komentarzach użytkownicy twierdzą, że wszystko przez publikację Stanowskiego.

„Wodna Służba Ratownicza” odpowiedziała – „Już przed opublikowaniem odcinka Pana Stanowskiego podjęliśmy decyzję o wycofaniu się ze współpracy. Pozdrawiamy”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

5 KOMENTARZE

  1. Was nie powinno obchodzić komu udzielacie pomocy czy staremu gangusowi czy księdzu. Jesteście firmą do wynajęcia za pieniądze czy nie, chyba że na gali mieliście być za darmo to wtedy inna rozmowa

    • Pieniądze to nie wszystko kolego. Nawet panie do towarzystwa nie sprzedają wszystkiego i wszystkim. Bardzo dobrze że są jeszcze ludzie czy firmy które nie zrobią wszystkiego dla pieniędzy, tym bardziej że to prywatna firma.

    • Firma do wynajęcia jak zauważyłeś. Więc nikt ich nie zmusza do zabezpieczania tej gali. Zresztą robić interesy z takimi ludźmi to łatwiej stracić niż zyskać….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze