sobota, 22 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaZwrot w sprawie selekcjonera! Fabio Cannavaro dał już odpowiedź PZPN

Zwrot w sprawie selekcjonera! Fabio Cannavaro dał już odpowiedź PZPN

Poszukiwania nowego selekcjonera reprezentacji Polski trwają w najlepsze. Jak podaje włoski dziennik La Gazzetta dello Sport, Fabio Cannavaro podjął decyzję o nie związywaniu się z Biało-Czerwonymi.

49-letni Włoch kilka dni temu stawił się w Warszawie, by porozmawiać osobiście z Cezarym Kuleszą. Prezes federacji przyznał w jednej z rozmów, że Cannavaro przygotował się bardzo rzetelnie do tej rozmowy.

Wcześniejsze informacje, które podawał min. Gianluca Di Marzoo, mówiły o konkretnej propozycji kontraktu dla Włocha. Według tych doniesień Cannavaro miałby inkasować 2 miliony euro za rok prowadzenia kadry. Jego kontrakt miałby trwać dwa lata.

Włoch miał przemyśleć całą sprawę i dać odpowiedź PZPN-owi. Według La Gazzetta dello Sport Cannavaro zadecydował, że nie będzie podejmował się prowadzenia reprezentacji Polski.

49-latek docenia projekt, jaki obecnie jest budowany w Polsce, ale ostatecznie jest bardziej skłonny na do podjęcia współpracy z klubem, a nie reprezentacją. Włoch liczy na angaż w Premier League.

Dotychczas Cannavaro prowadził tylko zespoły z Azji. Na swoim koncie ma współpracę z An-Nassr, Tianjin Tianhai oraz Guanghzou Evergrande.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Cezary Kulesza podał datę i miejsce prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji!

0
Kibice cały czas czekają na oficjalną prezentację nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych. Sprawa miała wyjaśnić się bowiem już 19 stycznia, lecz Cezary Kulesza postanowił jeszcze chwilę poczekać. Teraz podał dokładną datę, kiedy przedstawi nowego trenera.