czwartek, 7 lipca, 2022
Strona głównaMMAOchroniarz "Masy" w ostrych słowach zarzuca Stanowskiemu hipokryzję! "Skoro tak potępiasz Słowika,...

Ochroniarz „Masy” w ostrych słowach zarzuca Stanowskiemu hipokryzję! „Skoro tak potępiasz Słowika, to czemu do Hejt Parku zaprosiłeś…”

Marcin Najman swoją kontrowersyjną konferencją doprowadził do kolejnej Internetowej afery. Tym razem za sprawą byłego szefa gangu pruszkowskiego.

„Słowik” bossem organizacji MMA-VIP

Podczas konferencji włodarze przedstawili „Słowika” jako bossa organizacji MMA-VIP i zaprosili go, by zasiadł na tronie, znajdującym się na środku sceny. Następnie były gangster dostał mikrofon i zaprosił widzów na nadchodzące wydarzenie.

Wielu osobom nie spodobało się to, że Marcin Najman współpracuje z kimś takim jak „Słowik”. W sieci pojawiła się masa krytycznych komentarzy, a na całą sprawę zareagowali nawet radni miasta Kielce. Wycofali się oni z umowy i nie pozwolili na to, by w ich hali odbyła się gala MMA-VIP 4.

W sprawę mocno zaangażował się także dziennikarz Krzysztof Stanowski, który zamieścił w sieci kilka wpisów, a na kanale YouTube opublikował specjalne nagranie, na którym w ostrych słowach zwraca się do „Słowika”:

– Niech Pruszków wypi**rala z naszego życia! Polska przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi i teraz nie chcemy nawrotu. Wypie**alać z Polski, z Internetu, show-biznesu, Pudelka, gal, telewizji, wypie**alać! Nie chcemy już Pruszkowa, nie chcemy tych mord, już się nachapaliście.

YouTube video

Ochroniarz „Masy” odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu

Co ciekawe, Najman zdradził też, że Stanowski wydzwaniał do sponsorów i przekonywał ich, by ci wycofali się ze współpracy z organizacją MMA-VIP. Na działania dziennikarza odpowiedział inny były gangster. Ochroniarza „Masy” Grzegorz Ł. ps. „Mięśniak” zarzuca Stanowskiemu hipokryzję i nie szczędzi ostrych słów.

„Mięśniak” zamieścił na swoim Facebooku długi wpis, w którym poruszył kilka tematów:

Szanowny Panie Krzysztof Stanowski – mistrzu wykluczania innych z życia społecznego i hipokryto w jednej osobie. Czy masz w ogóle świadomość co Ty mówisz?

Przecież to Pan Panie Stanowski – jako Kanał Sportowy – Smokowski/Borek/Pol/Stanowski byłeś m.in. patronem medialnym federacji FAME MMA, które stało się pierwszym i zarazem głównym źródłem tej całej patologii w szeregach MMA.

Sam promowałeś, Panie Stanowski osoby, które nic sobą nie reprezentują i są przeciwieństwem jakichkolwiek wartości godnych naśladowania. Pan Jaś? Laska znana z tego, że obsłużyła ustnie połowę autobusu członków zespołu muzycznego? Niejaki Stifler – znany młodzieży jedynie chyba z dym… lasek i upijania się do upadłego? Przykłady można mnożyć 😳 Wszystkie obecne dziś w przestrzeni internetowej organizacje freakowe to pokłosie właśnie federacji FAME MMA.

Były gangster wspomniał również o tym, że Stanowski zaprosił do swojego programu rapera „Tedego”. Na jednym z jego teledysków znalazł się właśnie sam Andrzej Zieliński ps. „Słowik”. Wówczas nie było to żadnym problemem dla dziennikarza.

„Mięśniak” przypomniał także udział w jednym z odcinków Michała Listkiewicza, który był zamieszany w różne afery w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Mówisz o pruszkowskich chuliganach, łobuzach i gangsterach ale na początek poszukaj ich bliżej swojego programu i spektrum własnych zainteresowań. Rozumiem, że zapraszanie do programu chociażby Pana Listkiewicza za którego były największe afery z PZPN z Kręciną na czele, jest już zgodne z Twoimi wartościami moralnymi?

Skoro tak potępiasz postać Słowika to czemu do Hejt Parku zaprosiłeś chociażby Tedego, u kórego w klipie wystąpił kiedyś Andrzej? Podpowiem Ci – bo potrzebowałeś tych kliknięć, wyświetleń a wtedy już można stosować podwójne standardy, tak? Obłuda do potęgi entej 🤔

Poproponuję Panie Stanowski na początek zacząć od siebie, ale wtedy mógłby się okazać się, że połowę odcinków na Pana kanale wypadałoby skasować. Rynek walk MMA, w tym zawodników w większości jest skonstruowany z ulicznych chuliganów i nic tego nie zmieni. To chłopaki , którzy niejednokrotnie mieli sporo za pazurami ale wielu sport zabrał z ulicy i dał im drugą szansę. Nie rozumiem dlaczego segregujesz ludzi na lepszych czy gorszych?

Czemu promowany przez Twój program chuligan/gangster ma być groszy od byłego pruszkowskiego gangstera? Wydajesz sądy na ludzi nie widząc ciężarówek akt spraw czy choćby uzasadnień wyroków sądowych. Łatwo być sędzią zza ekranu komputera, prawda?

Cały wpis „Mięśniaka” możesz znaleźć poniżej:

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

14 KOMENTARZE

  1. MMA-VIP porównywac do Fame mma.
    MMA-VIP tego nie da się do niczego porównać, największy shit i gówn.. jakie mogło być z potężną patologia i osobami o niskim poziomie intelektualnym. Pseudo Bokser i zawodnik mma zakłada pseudo Freakowegale mma .

  2. Co to jest za porównanie, laski co robi laski czy chłopaka, który imprezuje do mordercy i zakapiora niszczącego ludzkie życie. Tylko osoba będąca takim samym zwyrodnialcem może stanąć w obronie zwyrodnialca.

  3. Oj chłopaki z mafii się boją że gala się nie odbędzie że ludzie przejrzą na oczy i przestaną ich sponsorować.I będą musieli się wziąć do pracy

  4. Przecież to nie o to chodzi! Stano wyraźnie mówił, że zupełnie nic go nie obchodzi co kto ogląda, kto występuje, ma to gdzieś. Tu chodzi o to, żeby nie promować bandytów!!

  5. To nie tylko program Krzysztofa Stanowskiego.On sam kiedyś wyraził sie w tym temacie .Tede był u Tomasza Smokowskiego . Dla mnie sporo wytoczonych argumentów przeciw Stanowskiemu jest naciągane , niezweryfikowane . Podejrzewam też że Stanowski nie miał pojęcia że w jakimś teledysku Tedego wystąpił pan Słowik .Miasto Kielce nieświadome tej sytuacji też by pewnie zgodziło się za galę. Ludzie mogą wybrać ,jeżeli imponuje im ciemna strona mocy to wykupią PPV na MMA VIP. Ja nie biorę w tym udziału

  6. Niech to w końcu dotrze do wszystkich,Słowik w latach 90tych mordował ludzi albo zlecał zabójstwa. Pozbawiał rodzin ojca,matki,syna,córki. Zrozumcie w końcu,że to zwyrodnialec i powinien mieć dożywocie za kratkami,miejmy nadzieję,że to się jeszcze stanie. Ochroniarz masy? Następna parówa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Klub podpisał umowę z zawodnikiem i… anulował ją po kliku godzinach!...

0
Gaizka Campos nie należy do grona rozpoznawalnych piłkarzy. Jednak jego historia przejścia do Realu Saragossa jest naprawdę absurdalna. Ostatecznie nie będzie on reprezentował barw...