środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Stanowski obraża widzów MMA-VIP! "Każdy kto wykupi PPV jest szm*tą i...

(VIDEO) Stanowski obraża widzów MMA-VIP! „Każdy kto wykupi PPV jest szm*tą i kanalią!”

Krzysztof Stanowski w mocny sposób zareagował na to, co zobaczyliśmy podczas konferencji MMA-VIP. Obraźliwych słów nie szczędził również osobom czekającym na galę Marcina Najmana.

Dziennikarzowi mocno nie spodobało się to, że były gangster Andrzej Zieliński znany pod pseudonimem „Słowik”, został przedstawiony jako boss organizacji MMA-VIP i podczas konferencji zasiadł na specjalnym tronie postawionym na środku sceny.

Stanowski ponownie wdał się w mocny konflikt z Marcinem Najmanem. Zamieścił kilka wpisów i udostępnił nagranie, na którym w ostrych słowach zwraca się do „El Testosterona” i „Słowika”, któremu każe „wypie**alać”.

Wielu Internautów częściowo zgadza się z jego słowami, jednak jednocześnie zarzucają dziennikarzowi hipokryzję, biorąc pod uwagę to, jakich gości Stanowski zapraszał do swojego programu.

„El Testosteron” zdradził nawet, że dziennikarz próbuje przekonać sponsorów, żeby ci wycofali się ze współpracy z Najmanem, jednak bezskutecznie. Jedynie Wodna Służba Ratownicza przestała być partnerem organizacji MMA-VIP, jeszcze przed nagraniem, jakie udostępnił Stanowski.

Dziennikarz nie tylko wypowiedział się w ostrych słowach o byłym gangsterze i Najmanie. Postanowił również obrazić osoby czekające na galę MMA-VIP, zapewne licząc na to, że swoimi słowami przekona innych do tego, by jednak nie wykupywali PPV.

Najpierw zwrócił się do gangsterów, którym nie szczędził wyzwisk, a następnie skierował swoje słowa do widzów MMA-VIP, których nazwał „szmatami”.

– Wypier**lać, weźcie i spier**lajcie. Nie chcemy was widzieć. Rozumiecie? Już tu nie możecie być idolami, bo jesteście skurw***nami, nie idolami. Nie zasługujecie na żadne ciepłe słowa. Nie zasługujecie na żadne trony, na żadne owacje. Nie zasługujecie na to, by wykupywać PPV. Każdy, kto wykupi takie PPV, jest szmatą ludzką, szmatą i kanalią.

Źródło: YouTube/Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze