niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Tomasz Chic odpowiada Stanowskiemu: "Gościu z malinowym nosem, jakie ty dajesz...

(VIDEO) Tomasz Chic odpowiada Stanowskiemu: „Gościu z malinowym nosem, jakie ty dajesz świadectwo siebie?”

Tomasz Chic, który na zbliżającej się gali MMA-VIP 4 stoczy swój pojedynek z Andrzejem „Żuromem” Żuromskim, postanowił odpowiedzieć na ostre słowa dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego.

Zawodnik organizacji Marcina Najmana postanowił odpowiedzieć na krytykę ze strony dziennikarza, który nie szczędził ostrych słów „El Testosteronowi” i „Słowikowi”, który został bossem MMA-VIP.

Stanowskiemu mocno nie spodobało się to, że Najman współpracuje z byłym gangsterem. Postanowił opublikować nagranie, w którym przekonuje do tego, by nie oglądać gal organizowanych przez MMA-VIP.

Obraźliwych słów nie szczędził także osobom, które zamierzają wykupić PPV na nadchodzącą galę – Nie zasługujecie na to, by wykupywać PPV. Każdy, kto wykupi takie PPV, jest szmatą ludzką, szmatą i kanalią.

Na nagranie dziennikarza odpowiedział Tomasz Chic, który zamieścił na swoim kanale YouTube kilkuminutowe nagranie. Zwrócił się w nim do Stanowskiego i zaproponował spotkanie, w którym odpowie na każdego z jego pytań i wyjaśni kontrowersyjne tematy.

– Wiadomo, że hipokrytów cała masa. Ludzi, którzy o morałach i prawieniu ich mają wiele do powiedzenia i z tych morałów wynika tyle, że są to tylko słowa niepokrywane żadnymi czynami, bez pokrycia słowa są warte tyle, co ich mówcy. Słuchaj jakże drogi nieznajomy dziennikarzu. Chciałbym siąść z tobą przy jednym stole mimo tego, że obrażasz moich znajomych i wymienić z tobą poglądy na ten temat, gdyż kolego z malinowym nosem szczyt hipokryzji, że nie dajesz szansy na lepsze, normalne życie drugiemu człowiekowi. Oceniasz go z góry, po tym, jaką ma przeszłość, a nie z perspektywy tego, co robi w danym momencie. To jakie ty dajesz świadectwo siebie?

– Mało tego. Każdy ma szansę zmienić własne życie, jak mu sytuacja na to pozwala. Chociażby na przykładzie moim. Ja pamiętam, jaki byłem rok-dwa temu. Wierzę w ludzi, bo sam dostawałem wielokrotnie szansę na zmianę swojego życia i wykorzystywałem, może nie na każdym razem, ale teraz definitywnie wziąłem sprawy w swoje ręce.

– (…) Ja wykorzystałem szansę, jaką dało mi MMA-VIP i mój kolega Darek oraz nowi włodarze, których absolutnie szanuję za to, że nadają na tych samych falach właściciele VIPA, bo VIP nie jest złożony z jednej osoby, tylko drużyny osób, które się dogrywają i nie masz prawa obrażać kogoś wyłącznie dlatego, że jest osobą z przeszłością.

Ja też jestem chłopcem z przeszłością i nie pozwolę, żebyś obrażał kogokolwiek takiego jak ja, bo każdy ma szansę na zmianę. Każdy dzień daje ci tę możliwość. I to nie ja, jak ty powiesz o mnie źle, ani żaden z moich bliskich nie będzie się wstydzić, tylko ty powinieneś, że mierzysz taką miarą.

– Gościu z malinowym nosem, jak jesteś taki krystalicznie czysty, to jeszcze pokrywaj to wszystko argumentami, a nie opierasz się na spekulacjach. Jaki ty masz bagaż doświadczeń? Czego ty doznałeś w życiu? Jakiej krzywdy i na ile jesteś empatyczny, że oceniasz kogoś i myślisz, że nie może poddać cię tej samej ocenie? Uważaj, bo ktoś w przeciwieństwie do ciebie może jeszcze użyć argumentów.

Poniżej znajdziesz całą wypowiedź zawodnika MMA-VIP Tomasza Chica:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

8 KOMENTARZE

  1. Stanowski to zwykła pała ocenia innych bo miał lepsze życie mamusia go wydmuchała dajcie go na ulicę ulica oceni ile jest wart po godzinie by się sam huśnoł na pierwszej lepszej gałęzi

  2. Ciekawe, czy gdyby Słowik wyruchałby mu żonę na oczach jego dziecka, to też by pierdolił takie farmazony o „nowej drodze w życiu” czy nowym starcie. Co za kurwa debil.

  3. Ale do kogo Ty się porównujesz Tomasz? Krecha Ci źle wjechała?
    Nie mam nic do Ciebie, wydajesz się na gościa co po prostu żyje po swojemu nie robiąc większych krzywd innym chociaż tak na prawdę mało kto Ciebie zna, ale Słowika zna każdy i każdy wie ile krzywd wyrządził w swoim życiu niewinnym ludziom i nie mieszaj pojęć i rób tam swoje ciuchy i trzymaj się jak najdalej od takiego towarzystwa z fartem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Usunięty fragment vloga High League! Marcin Dubiel obraża dziennikarza! „Hieną...

0
Federacja High League dodała na swój kanał vlog z pierwszej konferencji promującą galę High League 4. Niedługo potem usunęła wideo, po czym wstawiła je ponownie bez jednego fragmentu - który jednak pozostał w Internecie.