wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMA"Żurom" ostro o Stanowskim: "Nie lubisz się z Najmanem i wyczułeś moment....

„Żurom” ostro o Stanowskim: „Nie lubisz się z Najmanem i wyczułeś moment. Jakoś nie przeszkadza ci…”

Kolejny zawodnik organizacji MMA-VIP zdecydował się zabrać głos w sprawie afery związanej z ostatnią konferencją poprzedzającą czwartą galę.

Andrzej „Żurom” Żuromski odniósł się do głośnego tematu Andrzeja Zielińskiego ps. „Słowik”, który jak się okazało, współpracuje z federacją MMA-VIP. Były szef gangu pruszkowskiego został przedstawiony jako boss organizacji.

Najman tą konferencją wywołał w sieci zamieszanie. Dziennikarz Krzysztof Stanowski, który od dawna jest skonfliktowany z „El Testosteronem”, zareagował w mocny sposób i opublikował nagranie, na którym w ostrych słowach zwraca się do Najmana i „Słowika”.

Duża część zgadza się z dziennikarzem, jednak jednocześnie Internauci zarzucają mu hipokryzję. Co ciekawe, na te zarzuty Stanowski nie zamierza odpowiadać. Sam jednak m.in. zaprosił do swojego programu „Tedego”, który na jednym z teledysków chwali się znajomością właśnie z Andrzejem Zielińskim ps. „Słowik”.

Internauci uważają także, że dziennikarz próbuje wykorzystać całą sytuację dlatego, że od dawna jest on skonfliktowany z Marcinem Najmanem. Podobne zdanie ma „Żurom”, który jest przekonany, że Stanowski po prostu korzystając z szansy, uderza w „El Testosterona” i podbija zasięgi.

Na swoich social mediach Żuromski zamieścił taki wpis:

– I tyle w temacie, Kto Ma Wiedzieć Ten Wie, co oznacza ten skrót.

Krzysiu ty to jesteś świętoszek, do rany przyłóż, normalnie wzór do naśladowania i autorytet od spraw moralnych…

Zrobiłeś dym, bo wiedziałeś, że to był huczny temat w weekend i po prostu twój kanał dzięki temu, że zrobiłeś ten materiał, zyskał dużo wyświetleń na YouTube i odbił się ogromnym echem na internecie.

Jakoś inni Panowie z przeszłością kryminalną nie przeszkadzają Ci, jak występują gościnnie lub walczą w innych Federacjach.

Nie lubisz się z Najmanem i wyczułeś moment i wbiłeś kij w mrowisko, udając jedynego sprawiedliwego i zbulwersowanego dziennikarza.

Twoje zachowanie i to już nie pierwszy raz pokazało, że jesteś zwykłym szczurem, który informuje wokół odpowiednie organy i żywi się … Wiadomo czym… Nie pozdrawiam… – napisał na Instagramie.

Źródło: Instagram

- Advertisement -

19 KOMENTARZE

  1. Brawo, Stanowski!
    Bandyci do kryminalu a nie na salony.
    Gratuluje odwagi, wiadomo ze teraz te szumowiny beda probowaly sie odegrac i zastraszac.
    Jestem sercem za Panem!

  2. Żurom znowu chce żeby ktoś o nim gadał wielkie zero a zawsze tyle do powiedzenia kiepski Żurom jesteś idź do roboty a nie tylko czais się gdzie aferę wykręcić

  3. Akurat argument, że Stanowski zaprosił tedego, który chwali się znajomością ze słowikiem, jest z dupy wysrany, ponieważ tedego zaprosił „kanał sportowy” na życzenie widzów, a sam program prowadził Smokowski.

  4. Najbardziej dobija mnie ta ksywa El Testosteron. Jeszcze parę lat temu Najman był zwykłym chłopcem do bicia który czołgając się uciekał z ringu błagając Pana Saletę żeby go już nie bił. A teraz dziennikarze nazywają gościa bez jaj „El Testosteron”. Chyba sam Najman tę ksywę wymyślił…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.