sobota, 22 stycznia, 2022
Strona głównaMMA"Don Kasjo" o zaczepkach Najmana i konferencji MMA-VIP: "On jest upadkiem człowieka....

„Don Kasjo” o zaczepkach Najmana i konferencji MMA-VIP: „On jest upadkiem człowieka. Cała rodzina musi się za niego wstydzić”

Kasjusz Życiński zabrał głos po konferencji MMA-VIP, podczas której doszło do niemałych kontrowersji. W ostrych słowach wypowiedział się o Najmanie.

Już od początku konferencja zapowiadająca galę MMA-VIP 4 była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich widzów. „El Testosteron” rozpoczął od wbicia szpili w Kasjusza Życińskiego. Freak fighter rozstał się z FAME i rozpoczął współpracę z nową federacją Prime Show MMA.

Podczas konferencji MMA-VIP Najman w ostrych słowach oświadczył, że „Don Kasjo” jest jedynie „słupem”, a nie włodarzem Prime Show MMA, gdyż właścicielami federacji są biznesmeni, którzy stworzyli sportową organizację Fight Exclusvie Night.

To jednak nie wszystko. Podczas konferencji Prime Show MMA Życiński wszedł na scenę w masce i ściągnął ją dopiero po tym, gdy zasiadł na honorowym miejscu. Marcin Najman, który jest skonfliktowany z „Don Kasjo”, specjalnie w podobny sposób zaprezentował bossa organizacji MMA-VIP.

Zamaskowany mężczyzna zasiadł na tronie znajdującym się na środku sceny. Kiedy odsłonił twarz, okazało się, że jest to były szef gangu pruszkowskiego Andrzej Zieliński ps. „Słowik”. Wielu osobom nie spodobała się współpraca organizacji z byłym gangsterem.

Na MMA-VIP spłynęła fala krytycznych komentarzy. Najman jednak nie raz już udowadniał, że nie zależy mu na tym, by mówili o jego federacji dobrze, tylko na tym, by o jego konferencjach i galach było naprawdę głośno. Osiągnął więc swój cel, gdyż o kontrowersyjnej współpracy mówi cały Internet.

Kasjusz Życiński do zaczepek „El Testosterona” odniósł się dopiero na live, kiedy padło pytanie od jednego z fanów. Freak fighter przyznał, że nie chce poruszać tego tematu, gdyż Najman dostał już wystarczająco dużo atencji.

– Ja nie chcę się wypowiadać na temat tego śmiecia. On żeruje na atencji innych ludzi. Mam nadzieję, że jednak wszyscy naprawdę zbojkotują to, bo ja się nie chcę wypowiadać, bo on mnie w ogóle nie prowokuje. On to robi z premedytacją, bo on jest upadkiem człowieka. Cała rodzina musi się za niego wstydzić i nie chce mi się o nim gadać, bo on na tym żeruje. On na tym żeruje, że dostaje atencję. Ja nie chcę tego robić.

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Cezary Kulesza podał datę i miejsce prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji!

0
Kibice cały czas czekają na oficjalną prezentację nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych. Sprawa miała wyjaśnić się bowiem już 19 stycznia, lecz Cezary Kulesza postanowił jeszcze chwilę poczekać. Teraz podał dokładną datę, kiedy przedstawi nowego trenera.