wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Przepychanki po Superpucharze Włoch! Doświadczony stoper stracił panowanie nad sobą!

Wczoraj na San Siro Inter Mediolan podejmował Juventus Turyn w starciu o Superpuchar Włoch. Nerazzurri wygrali ten mecz po golu zdobytym w ostatnich sekundach dogrywki. Kilka sekund później kamery uchwyciły przepychankę, z Leonardo Bonuccim w roli głównej.

Inter Mediolan ograł 2:1 Juventus Turyn i sięgnął po Superpuchar Włoch. Decydującą bramkę w 120. minucie spotkania zdobył Alexis Sanchez. Trafienie to można zobaczyć TUTAJ.

Juventus szykował się już do konkursu jedenastek. Z tego też powodu trener Starej Damy Massimiliano Allegri chciał wpuścić na boisko Leonardo Bonucciego.

Doświadczony Włoch zaczął ten mecz na ławce rezerwowych i nie pojawił się na boisku w regulaminowym czasie.

Podobnie było w dogrywce. Allegri chciał wpuścić go na ostatnie sekundy, aby ten mógł wykonać swoją próbę w konkursie rzutów karnych.

Tak się jednak nie stało, ponieważ na w 120. minucie meczu Alexis Sanchez zdobył bramkę, a arbiter nie wznowił już spotkania.

Kilka sekund po zdobytej bramce kamery uchwyciły przepychankę Leonardo Bonucciego z jednym z pracowników Interu, który znajdował się tuż za nim.

Nie wiemy, czy włoski stoper został sprowokowany, czy najzwyczajniej w świecie puściły mu nerwy, ponieważ jego zespół właśnie stracił bramkę na wagę rozstrzygnięcia spotkania. Leonardo Bonucci jak dotąd nie wyjaśnił całej sytuacji.

Źródło: Twitter