Roger „Furiat” Burjański zawalczy na gali WOTORE 4! Jego rywal bił się w organizacji KOTS!

Roger "Furiat" Burjański powraca do walk na gołe pięści! Zawalczy na gali WOTORE 4
Fot. YouTube
Opublikowane 14 stycznia 2022, 11:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

21 stycznia odbędzie się czwarta edycja gali WOTORE. W katowickiej Walcowni dojdzie do emocjonujących pojedynków na gołe pięści.

Tym razem organizacja zmieniła zasady tak, by pojedynki były jeszcze bardziej brutalne. Na nadchodzącej edycji zawodnicy będą mogli uderzać głową oraz dozwolone są też soccer kicki i stompy. Ponadto fighterzy muszą także prowadzić aktywną walkę w parterze. Po 20 sekundach braku aktywności starcie będzie podniesione do stójki.

W main evencie zobaczymy mocne zestawienie, którego stawką będzie pas WOTORE International. O ten tytuł mistrz Michał Pasternak zawalczy z gwiazdą federacji KOTS Simonem „The Savage” Henriksenem.

Furiat zawalczy na WOTORE 4

Do akcji powróci także „Furiat”, czyli Roger Burjański, który jest znany z udziału w turnieju The War 2. Zawodnik stoczył dwa pojedynki i odpadł w etapie półfinałowym. Najpierw w szalonym starciu zmierzył się Mariuszem „Mario” Stecowiatem.

Agresywny „Furiat” na zmianę zasypywał swoje rywala silnymi ciosami i potężnymi kopnięciami. W końcu udało mu się zwyciężyć pojedynek, gdyż „Mario” po nokdaunie nie był w stanie kontynuować walki. W kolejnym etapie Burjański przegrał z Sergiuszem Zającem – zwycięzcą całego turnieju.

Burjański na gali WOTORE 4 stoczy superfight, w którym zawalczy z Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim. Przeciwnik „Furiata” ma na swoim koncie starcia m.in. w organizacji KOTS.

KUP PPV I OGLĄDAJ WOTORE 4

Zainteresowanie rożnego rodzaju sportami walk towarzyszyły mi od dziecka. Szły za tym predyspozycje do tego sportu i umiejętności. mam kilka stoczonych walk, ale za czasów gdy byłem nastolatkiem (były to walki amatorskie). Mieszkałem wtedy w Berlinie. Sport to moja pasja! Lubię zdobywać kolejne cele. WOTORE 4 będzie moim drugim turniejem na gole pięści. W ringu wychodzi ze mnie FURIAT. Nie ukrywam – kocham to! – mówi o sobie sam „Furiat”.

Na gali zawalczą także zawodnicy znani z poprzednich gal. Poza Michałem Pasternakiem będzie to m.in. Piotr Więcławski czy Eric Olsen. Gala WOTORE 4 odbędzie się w piątek 21 stycznia, a wydarzenie będzie transmitowane jedynie w systemie PPV.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments