sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaKSWGamrot komentuje porażkę Mańkowskiego! Nie zgadza się z werdyktem: "Co więcej trzeba,...

Gamrot komentuje porażkę Mańkowskiego! Nie zgadza się z werdyktem: „Co więcej trzeba, żeby wygrać?”

Mateusz Gamrot zabrał głos po gali KSW 66, na której doszło do pojedynku Borys Mańkowski vs Marian Ziółkowski. Zawodnik UFC nie zgodził się z decyzją sędziów.

W walce wieczoru zobaczyliśmy starcie, którego stawką był mistrzowski tytuł kategorii lekkiej. Pojedynek zakończył się po pięciorundowym boju, a sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Golden Boya”. Dla reprezentanta WCA była to druga obrona pasa.

Wszyscy sędziowie punktowali pojedynek 48-47 na korzyść Ziółkowskiego. Według nich Mańkowski wygrał tylko pierwszą i drugą rundę. Sam zawodnik przyznał jednak, że był przekonany, iż udało mu się zwyciężyć więcej odsłon i to jego ręka powędruje w górę.

Od początku zakładałem, że to będzie bliska walka ze względu na to, że Marian ma taki styl i muszę kraść rundy. Wydawało mi się, że ukradłem większość tych rund – powiedział Mańkowski w rozmowie z dziennikarzami.

Wynik main eventu KSW 66 skomentował również Mateusz Gamrot, którego mogliśmy zobaczyć w narożniku Mańkowskiego. Fighter nie zgada się z decyzją i uważa, że wygrać powinien „Diabeł Tasmański”.

Plus kontrola pod siatką, presja do przodu i inicjowanie akcji cały czas… Co więcej trzeba, żeby wygrać??? – napisał na Instagramie.

Gamrot zamieścił taki opis przy zdjęciu ze statystykami z walki, zgodnie z którymi Mańkowski trafił celnie 83 uderzenia, natomiast jego rywal 66. Ponadto Borys miał 2 udane próby obalenia oraz przez 3 minuty i 22 sekundy kontrolował starcie w parterze.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.