środa, 18 maja, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Wskoczył do klatki i rzucił się na zawodnika! Chciał pomóc kobiecie...

(VIDEO) Wskoczył do klatki i rzucił się na zawodnika! Chciał pomóc kobiecie walczącej z mężczyzną!

Podczas jednej z freakowych gal miały miejsce kontrowersyjne wydarzenia. Kibic wskoczył do klatki, żeby pomóc zawodniczce.

W Rosji doszło do kolejnego starcia pomiędzy kobietą i mężczyzną. Tym razem miało to miejsce podczas wydarzenia Epic Fighting Championship. Organizacja ta słynie z nietypowych pojedynków. Między innymi dochodziło już do starcia kobiet 2vs2 czy rywali, pomiędzy którymi była ogromna różnica warunków fizycznych.

W jednej z walk blogerka Sasza Mamaha zmierzyła się z piosenkarzem i gwiazdą filmów pornograficznych Aleksandrem Pistoletowem.

W trzeciej odsłonie pojedynku Pistoletow obalił swoją rywalkę i próbował ją poddać. Niespodziewanie do klatki wskoczył kibic, który rzucił się na walczącego freak fightera. Natychmiast zareagował sędzia oraz ochrona, która obezwładniła mężczyznę.

Po chwili walka była kontynuowana i początkowo po decyzji sędziów wygrał ją Pistoletow. Werdykt jednak nie spodobał się narożnikowi blogerki. Za zgodą uczestników starcia doszło więc do kolejnej rundy. Po tej odsłonie w górę powędrowała ręka Mamahy.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze