To już pewne? Oto nowy selekcjoner reprezentacji! Pozostała tylko jedna kwestia

fot: YouTube
Opublikowane 17 stycznia 2022, 11:22
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że Adam Nawałka ponownie obierze stery w reprezentacji Polski. Selekcjoner nie został jeszcze zaprezentowany, jednak to już podobno tylko kwestia czasu.

Jak donosi serwis „Meczyki” prawnicy PZPN już zajmują się konstrukcją umowy dla Nawałki. Sam trener także postanowił działać, nie czekając na oficjalne ogłoszenie.

Adam Nawałka ma postawić na sprawdzony sztab, który obecnie jest porozrzucany po kilku klubach. Bogdan Zając pracuje obecnie w KKS Kalisz, Jarosław Tkocz działa w Rakowie Częstochowa, a Bartłomiej Spałek w Górniku Zabrze.

Nawałka chce ponownie nawiązać z nimi współpracę, co wiązałoby się z koniecznością rozwiązania przez wyżej wymienionych umów ze swoimi obecnymi pracodawcami.

Według obecnych informacji, kluby mają nie robić większego problemu i wypuścić ich do pracy z kadrą. To wydarzy się jednak dopiero po oficjalnym ogłoszeniu Nawałki selekcjonerem.

Jedyną kwestią pozostało więc oficjalne ogłoszenie, które może nastąpić lada dzień i najprawdopodobniej będzie miało miejsce 19 stycznia. Selekcjoner wróci do Biało-Czerwonych po trzech latach rozłąki.

Adam Nawałka prowadził reprezentację Polski przez blisko 5 lat. Kierował on Biało-Czerwonymi w 50 spotkaniach, z których wygrał 26. 15 razy remisował i odniósł z Polską 9 porażek.

Źródło: Meczyki

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments