środa, 18 maja, 2022
Strona głównaWotore(VIDEO) Klimatyczna zapowiedź gali WOTORE 4 w... Zakładzie Karnym! To już w...

(VIDEO) Klimatyczna zapowiedź gali WOTORE 4 w… Zakładzie Karnym! To już w tym tygodniu!

Pierwsza w Polsce federacja walk na gołe pięści powraca! Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach zobaczycie WOTORE 4 – inspirowane walkami gladiatorów widowisko w odświeżonej formule i na nowej arenie.

Tym razem organizacja zmieniła zasady tak, by pojedynki były jeszcze bardziej brutalne. Na nadchodzącej edycji zawodnicy będą mogli uderzać głową oraz dozwolone są też soccer kicki i stompy. Ponadto fighterzy muszą także prowadzić aktywną walkę w parterze. Po 20 sekundach braku aktywności starcie będzie podniesione do stójki.

W main evencie zobaczymy mocne zestawienie, którego stawką będzie pas WOTORE International. O ten tytuł mistrz Michał Pasternak zawalczy z gwiazdą federacji KOTS, czyli podziemnego fight clubu Simonem „The Savage” Henriksenem.

Na gali zawalczą także zawodnicy znani z poprzednich gal. Poza Michałem Pasternakiem będzie to m.in. Piotr Więcławski czy Eric Olsen. Gala WOTORE 4 odbędzie się w piątek 21 stycznia, a wydarzenie będzie transmitowane jedynie w systemie PPV.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Kolejnym zawodnikiem na WOTORE 4, który w przeszłości walczył w KOTS będzie „Ufol”, czyli Bartosz Kwiatkowski. Zmierzy się on z Rogerem „Furiatem” Burjańskim znanym z The War.

Zapowiedź WOTORE 4:

YouTube video

KUP PPV I OGLĄDAJ ONLINE – TUTAJ

Walka wieczoru:

WOTORE 4

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Techniki zabronione w WOTORE:

Podczas WOTORE 4 zabronione będzie gryzienie, drapanie i szczypanie rywala, ciosy w tył głowy i kręgosłup, dźwignie na małe stawy, ciągnięcie za włosy i opluwanie rywala.

Sędziowie będą karali zawodników za każde niesportowe zachowanie, ale również za unikanie walki, samowolne opuszczanie areny i udawanie kontuzji.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze