sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaBartosz Bereszyński poznał "nowego starego" trenera! Powrócił do Genui po niedługiej rozłące

Bartosz Bereszyński poznał „nowego starego” trenera! Powrócił do Genui po niedługiej rozłące

Niedługo trwał wakat na stanowisku szkoleniowca Sampdorii Genui. Po zwolnieniu Roberto D’Aversy zarząd Blucerchiatich postanowił ponownie zatrudnić Marco Giampaolo.

Sampdoria Genua zajmuje obecnie 16. miejsce w Serie A. Słabsza dyspozycja w ostatnich tygodniach i serie porażek przerywane sporadycznymi wygranymi lub remisami sprawiły, że z posadą pożegnał się Robert D’Aversa.

Blucerchiati przystąpili do wczorajszego pucharowego meczu z Juventusem Turyn pod wodzą trenera tymczasowego, jakim był Felice Tufiano.

W Geniu postanowiono postawić na sprawdzone rozwiązanie. Marco Giampaolo działał już wcześniej w Sampdorii.

Miało to miejsce od 4 lipca 2016 roku do 15 czerwca 2019 roku. Giampaolo poprowadził Blucerchiatich w 123 spotkaniach. Jego bilans wyniósł 49-26-48.

Następnie na chwilę objął AC Milan, a potem związał się z Torino. Od 18 stycznia 2021 roku pozostawał jednak bezrobotny.

Na początku stycznia rozpatrywany był jako potencjalny nowy selekcjoner reprezentacji Polski, jednak z tego nie pomysłu nie wyszło nic konkretnego.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.