sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaWotore"Ufol" z Resovii Rzeszów dużym underdogiem! Znamy kursy na walkę z "Furiatem"

„Ufol” z Resovii Rzeszów dużym underdogiem! Znamy kursy na walkę z „Furiatem”

Już jutro odbędzie się czwarta edycja WOTORE, tym razem gala powraca w nowej odsłonie. Organizacja zmieniła zasady tak, żeby starcia były bardziej brutalnie i dostarczały kibicom jeszcze więcej emocji.

Na karcie walk znaleźli się zawodnicy mający na swoim koncie starcia w organizacji King Of The Streets. Jednym z nich jest Simon „The Savage” Henriksen, który w KOTS wygrał 5 pojedynków i stał się gwiazdą federacji. W main evencie jutrzejszej gali zmierzy się on z Michałem Pasternakiem o pas WOTORE International.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

Drugi z zawodników to Bartosz Kwiatkowski znany jako „Ufol”. Na gali KOTS 80 zmierzył się z „Calavaera 020”, ulicznym wojownikiem z Amsterdamu. Mimo że rywal miał znacznie lepsze warunki fizyczne, Polak rozbił go w niecałe dwie minuty.

Teraz „Ufol” powraca do walk na gołe pięści i w superfightcie zmierzy się z Rogerem „Furiatem” Burjańskim. Rywal Kwiatkowskiego ma na swoim koncie udział w turnieju The War 2. „Furiat” w ćwierćfinale pokonał Mariusza „Mario” Steciowata, a w kolejnym etapie poniósł porażkę w starciu z Sergiuszem Zającem.

WOTORE 4 PPV – OGLĄDAJ

Kursy na walkę „Ufol” vs „Furiat”

Galę WOTORE 4 obstawicie i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Kursy mogą być sporym zaskoczeniem, gdyż Kwiatkowski w oczach bukmacherów to duży underdog. Według ekspertów Burjański jest mocnym faworytem tego starcia.

  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski – 2.45
  • Roger „Furiat” Burjański – 1.45

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Interesująco wyglądają kursy na inne zestawienia. Jak na razie mamy możliwość obstawienia super-fightów i walki wieczoru, jednak po dzisiejszym losowaniu, które odbędzie się o godzinie 19:00 poznamy kursy na walki turniejowe.

Warto spojrzeć na kurs pojedynku Simon Henriksen vs Michał Pasternak. Polak ma znacznie większe doświadczenie od swojego przeciwnika i jest dużym faworytem. „The Savage”, którego rekord w KOTS to 5-0, jest jednak mocnym rywalem w starciu na gołe pięści i może zaskoczyć aktualnego mistrza WOTORE w kategorii open.

Kurs na Simona „The Savage” Henriksena wynosi aż 4.25!

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Zbliżająca się gala WOTORE 4 będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wydarzenie można obejrzeć również na żywo, jednak liczba biletów jest mocno ograniczona. Początek gali o godzinie 18:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 29,99 zł!

  • Data: 21 stycznia, piątek
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Cena PPV: 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.