(VIDEO) „Ufol” z Resovii Rzeszów wygrywa na WOTORE 4! Zasypał ciosami Michała Więcławskiego!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 stycznia 2022, 20:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja WOTORE powróciła w nowej odsłonie. Podczas czwartej edycji zawodnicy toczą pojedynki na nowych zasadach i w zmienionej formule, dzięki czemu starcia na gołe pięści są jeszcze bardziej emocjonujące.

Tym razem starcia zostały podzielone na trzy rundy. Dwie pierwsze odsłony trwają po trzy minuty, natomiast ostatnia tak długo, aż pojedynek zostanie rozstrzygnięty. Wcześniej zawodnicy toczyli tylko jedną rundę, aż do zakończenia walki.

Aby pojedynki były brutalniejsze, na WOTORE 4 dozwolone są uderzenia głową, soccer kicki i stompy oraz kopnięcia kolanami w głowę rywala także w parterze. Ponadto, żeby starcie było od początku do końca emocjonujące, fightery muszą toczyć aktywną walkę w parterze. W inny przypadku po 20 sekundach będą podniesieni do stójki.

Na karcie walk WOTORE 4 znalazły się cztery superfighty, turniej o 50 tysięcy złotych, w którym udział bierze ośmiu zawodników oraz hitowy main evencie. Najbardziej wyczekiwany przez kibiców pojedynek to zestawienie Michała Pasternaka z gwiazdą KOTS Simonem „The Savage” Henriksenem. W stawce tego starcia znalazł się pas WOTORE International.

> OGLĄDAJ WOTORE 4 NA ŻYWO – TUTAJ <

RELACJA

Runda 1.

Galę WOTORE 4 otworzyło starcie Bartosza „Ufola” Kwiatkowskiego z Michałem „Komandosem” Więcławskim, który zastąpił Rogera Burjańskiego. Więcławski ruszył od początku z ciosami na rywala. „Ufol” próbował sprowadzić, jednak nieskutecznie. Po krótkiej wymianie ciosów Kwiatkowski przy drugiej próbie wykorzystał okazję i sprowadził rywala do parteru. Szukał poddania, jednak sędzia podniósł walkę do stójki. Zawodnicy wymieniają pojedyncze ciosy, w końcu Kwiatkowski obrotowym kopnięciem trafia w wątrobę przeciwnika. „Ufol” szybko sprowadza go do parteru i zasypuje ciosami przez ponad 30 sekund. Więcławski jednak nie zamierzał się poddawać i przetrwał jeszcze próbę poddania w ostatnich momentach rundy.

Runda 2.

Zawodnicy wymieniają pojedyncze ciosy. Więcławski uderza pięściami, a „Ufol” odpowiada kopnięciami. Kwiatkowski trafił dwoma ciosami i rywal wylądował na macie. Sędzia podniósł jednak starcie do stójki. „Ufol” kolejny raz obala, o mało nie wyrzucając rywala z ringu. Więcławskiemu udało się zapiąć duszenie, jednak Kwiatkowski się uwolnił. Sędzia był bliski podniesienia starcia, kiedy akurat „Ufol” założył balachę i zmusił rywala do odklepania. Ostatecznie jednak starcie toczy się dalej, gdyż zrobił to po reakcji arbitra, a pojedynek wrócił do stójki. Po kolejnej obrotówce Więcławski mocno trafił Kwiatkowskiego i zasypuje go ciosami w parterze. „Ufol” chcąc uniknąć ciosów, wyskoczył poza ring. Obaj zawodnicy bardzo zmęczeni, Więcławski potknął się po własnym uderzeniu, a przeciwnik wykorzystuje okazję i zasypuje go młotkami. W końcu sędzia przerywa pojedynek, a pierwszy pojedynek WOTORE 4 wygrywa Bartosz „Ufol” Kwiatkowski.

-> OGLĄDAJ WOTORE 4 ONLINE TUTAJ

Poniżej znajdziesz wideo do studia przed galą + darmowa walka:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments