poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Najman odpowiada Murańskim! "Jesteście dezerterami. Twój tatuś kryminalista..."

(VIDEO) Najman odpowiada Murańskim! „Jesteście dezerterami. Twój tatuś kryminalista…”

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć na słowa Mateusza Murańskiego, który kilka dni temu w rozmowie z fansportu.pl potwierdził, że zmierzy się z „El Testosteronem” w 2022 roku.

Początkowo z Najmanem na gali Elite Fighters 2 miał zawalczyć Jacek Murański. Ostatecznie zawodnik z Częstochowy miał wycofać się z pojedynku i oznajmił, że nie zawalczy na gołe pięści z „Muranem”, ponieważ ta formuła jest w Polsce nielegalna.

Na ostatniej gali WOTORE 4 dowiedzieliśmy się, że z Najmanem ma zmierzyć się Mateusz Murański – „Jest temat walki z Najmanem w innej organizacji, w pierwszej połowie tego roku. Może mojej, może mojego taty, może na przemian, może jedna runda ze mną, jeżeli dojdzie…” – powiedział Mateusz w rozmowie z fansportu.pl.

Dodając – „Jest temat na rzeczy. Walka z Marcinem Najmanem będzie, czy to w wykonaniu moim, czy w wykonaniu mojego taty. Być może dwóch Muranów zawalczy z Najmanem, na pewno nie na jednej gali, ale któryś z nas na pewno.

YouTube video

Marcin Najman odpowiada Murańskiemu!

Wczoraj odbyła się konferencja specjalna, którą zorganizowało FAME MMA. Pojawił się na niej zarówno Jacek, jak i Mateusz Murański, którzy kilkukrotnie przypomnieli o tym, że zamierzają skonfrontować się z Najmanem.

Sprawa nie umknęła samemu „El Testosteronowi”, który w dosadnych słowach postanowił odpowiedzieć.

„A to historia. Odnalazł się Mateuszek kłamczuszek. Jaki odważny… walczyć chce, ze mną… Słuchaj zjebku mały. Mogłeś ze mną walczyć na początku lutego, ale nie pozwoliła ci na to odwaga. Mogliśmy mieć walkę i dostałeś propozycję. Twój tatuś kryminalista, dzisiaj, który pokazał się na FAME MMA, które nie współpracuje z nikim z organizowanej przestępczości…, czyli rozumiem, że tatuś to kryminalista niezorganizowany? Dlatego współpracuje z FAME. Twój tatuś również mógł walczyć ze mną na początku lutego na dużej gali. Widzieliśmy się w Mariocie. Przysiadłeś się z trzema kolegami, powiedziałem żebyś wypie***ł i spierd***łeś. O czym ty mówisz. Tatuś zbroja obsrana, synuś zbroja obsrana. Te wszystkie farmazony, które opowiadacie ludziom to jedna wielka bzdura. Mieliście możliwość walki ze mną na początku lutego, więc przestań już pieprzyć. Jesteście dezerterami, którzy od tej walki uciekli.

YouTube video

Zobacz również:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze