sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Marcin Najman twarzą w twarz z Krzysztofem Stanowskim! Spotkali się pod...

(VIDEO) Marcin Najman twarzą w twarz z Krzysztofem Stanowskim! Spotkali się pod urzędem miejskim w Wieluniu!

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski w końcu spotkali się twarzą w twarz i mogli wymienić zdania w sprawie głośnej afery związanej z organizacją „El Testosterona”.

Stanowski robi wszystko, żeby gala MMA-VIP 4 nie została zorganizowana. Podejmuje takie działania z powodu współpracy federacji z byłym gangsterem Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim, który pojawił się na ostatniej konferencji i zaprosił na nadchodzące wydarzenie.

Dziennikarz rozpoczął od nagrania, które zebrało kilka milionów wyświetleń. Zachęcał w nim do bojkotowania wydarzenia i obrażał osoby, które zamierzają wykupić PPV. Za sprawą Stanowskiego coraz więcej Internautów zaczęło krytycznie komentować działania Najmana i współpracę z przestępcą.

Następnie kolejni partnerzy biznesowi zaczęli zrywać współpracę z MMA-VIP, a radni Kielc nie udostępnili federacji hali sportowej. Wyglądało na to, że Najman będzie miał problem ze znalezieniem miasta, które zgodzi się na zorganizowanie jego gali, jednak „El Testosteron” ogłosił, że MMA-VIP 4 zostaje przeniesione z Kielc do Wielunia.

Wydawało się, że konflikt pomiędzy Najmanem i Stanowskim nie wyjdzie poza Internet. Frekowa federacja postanowiła jednak pozwać Kanał Sportowy. W imieniu MMA-VIP zostało wystosowane pismo z wezwaniem do zaniechania czynu nieuczciwej konkurencji, opublikowania ogłoszenia oraz zapłaty zadośćuczynienia.

Konfrontacja Marcina Najmana i Krzysztofa Stanowskiego

To jednak nie wszystko. Teraz Marcin Najman miał szansę, by na żywo skonfrontować się z Krzysztofem Stanowskim. Dziennikarz zapowiedział, że pojawi się w Wieluniu, by przeprowadzić wywiad z burmistrzem Pawłem Okrasą, który zdecydował się na współpracę z organizacją MMA-VIP.

Najman wykorzystał okazję i zaprosił pod urząd miejski każdego, kto zechce wesprzeć jego federację. Na miejscu można było zobaczyć transparenty z takimi hasłami jak: „Paweł Okrasa najlepszy burmistrz w Polsce!!!”, „Stop hipokryzji Stanowskiego!”, czy „Konstytucyjne prawo do pracy dla każdego Polaka!!!”.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

Całe spotkanie „El Testosterona” ze Stanowskim było transmitowane przez facebookowy profil gazety „Kulisy Powiatu”. Panowie mogli porozmawiać twarzą w twarz, a następnie dziennikarz poszedł przeprowadzić wywiad z burmistrzem Okrasą. Co ciekawe, na miejscu pojawił się także włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron”.

YouTube video

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.