Andrij Szewczenko poza grą! PZPN musi szukać innego selekcjonera?

fot: YouTube
Opublikowane 27 stycznia 2022, 19:12
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

W poszukiwaniach nowego selekcjonera reprezentacji Polski nastąpił kolejny zwrot. Jeden z ukraińskich dziennikarzy podał do informacji publicznej, że temat Andrija Szewczenki w reprezentacji Polski nie jest już aktualny!

Cezary Kulesza 31 stycznia ma przedstawić nowego szkoleniowca reprezentacji Polski. Wszystko wskazywało na to, że zostanie nim właśnie ukraiński trener. Andrij Szewczenko nie dogadał się ze swoim wcześniejszym pracodawcą czyli Genuą.

Jego kontrakt z włoskim klubem cały czas jest aktualny, mimo że Ukrainiec został odsunięty od prowadzenia zespołu. Obie strony nie mogą dojść do kompromisu w sprawie rozwiązania umowy.

Jak zazwyczaj to bywa, chodzi o kwestie pieniężne. Andrij Szewczenko związał się z Genuą kontraktem do 2024 roku, a został odsunięty od zespołu po dwóch miesiącach. W całej tej „rozgrywce” chodzi o aż 6 milionów euro, które mógłby otrzymać na swoje konto Ukrainiec.

„Umowa z Genoą nie została rozwiązania. Teraz Polacy będą wybierać między własnymi trenerami” – poinformował na Twitterze dziennikarz Igor Cyganik.

Opcją rezerwową cały czas pozostaje Adam Nawałka. Dzisiaj w PZPN-ie pojawił się również temat Claudio Ranieriego. Cezary Kulesza na decyzję ma jeszcze tylko trzy dni, chyba że ponownie zdecyduje się przesunąć termin prezentacji nowego trenera.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments