Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Andrzej Wasilewski komentuje wizytę Krzysztofa Stanowskiego w Wieluniu! “Próba swoistego przekupstwa”

fot. YouTube
Opublikowane 27 stycznia 2022, 11:18
przez FW
0
0
2 komentarze

Promotor Andrzej Wasilewski postanowił skomentować kolejne działania dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, który wybrał się do Wielunia, aby przeprowadzić wywiad z burmistrzem miasta Pawłem Okrasą.

Wczorajszego dnia Internet zalała fala nagrań z Wielunia, gdzie doszło do spotkania Krzysztofa Stanowskiego, Marcina Najmana i burmistrza miasta Pawła Okrasy. Co ciekawe na miejscu zjawił się nawet współwłaściciel organizacji FAME MMA – Michał “Boxdel” Baron.

Konfrontacja Stanowskiego z Najmanem nie przyniosła żadnego efektu. Dziennikarz unikał odpowiedzi na pytania związane z GROMDĄ i oskarżeniami ze strony “El Testosterona”, który twierdzi, że “Kanał Sportowy” również promuje przestępców.

Stanowski punktował natomiast Najmana i jak mówi dziennikarz “mafijną galę”. Nagranie z tego spotkania znajdziecie tutaj.

Kolejno Stanowski udał się do gabinetu burmistrza miasta, z którym przeprowadził długą rozmowę. Co ciekawe Paweł Okrasa chciał wręczyć prezent dziennikarzowi, jednak ten odmówił.

ZOBACZ: Afera w gabinecie burmistrza Wielunia! Stanowski nie przyjął prezentu! „Może Pan mnie nie popychać?”

Krzysztof Stanowski przedstawił ofertę burmistrzowi, a za wynajem hali zaoferował 30 tysięcy złotych. Dodatkowo zapewnił przyjazd do Wielunia takich osób jak Marcin Możdżonek, Marcin Gortat, Tomasz Mrożek, organizację turnieju e-sportowego oraz wykładów dla dzieci.

Paweł Okrasa ofertę odrzucił, ponieważ miasto ma podpisaną umowę z MMA-VIP i nie zamierza jej zrywać.

Sprawę skomentował promotor grupy Knockout Promotion, Andrzej Wasilewski, który nie ukrywa, że nie podobają mu się aktualne działania ze strony dziennikarza, pomimo tego, że początkowo popierał jego interwencję w sprawie gali MMA-VIP.

“Przyznaje, nie podoba mi się wywiad @K_Stanowski z burmistrzem a jeszcze bardziej nie podobają mi się próby przekonania burmistrza w drodze swoistego przekupstwa do zrywania zawartej zapewnie zgodnie z prawem umowy. Ta afery obie strony stawia w zlym świetle. Chyba jej starczy.”

Co Wy sądzicie o całej aferze? Czy aktualne działania nie prowadzą do tego, że Marcin Najman oraz MMA-VIP ma dodatkową – darmową reklamę swojej organizacji?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments