Obóz Nawałki wściekły na Kuleszę! „Wieś tańczy i śpiewa”

fot: YouTube
Opublikowane 29 stycznia 2022, 18:59
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Chociaż wydawało się już przesądzone to, że Adam Nawałka 31 stycznia ponownie będzie prowadził reprezentację Polski, to sprawa wyboru nowego selekcjonera nabrała kolejnego zwrotu. Nawałka ponownie został wzięty w odstawkę.

31 stycznia oficjalnie poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. To zakończy także ponad miesięczne medialne spekulacje na ten temat. Od czasu zrezygnowania z tej funkcji przez Paulo Sousę faworytem do objęcia po nim stanowiska był właśnie Adam Nawałka.

Początkowo na horyzoncie pojawił się Fabio Cannavaro. Następnie faworytem był Marcel Koller. Gdy okazało się, że żaden z nich ostatecznie nie dogadał się z PZPN, ponownie powrócił temat Nawałki.

Wtedy do gry wszedł jeszcze Andrij Szewczenko. Ukraińca zablokowała jednak Genua i temat współpracy z reprezentacją Polski upadł. Kilka dni przed oficjalnym terminem ogłoszenia nowego selekcjonera wydawało się już przesądzone to, że właśnie Adam Nawałka obejmie stery w reprezentacji.

Wszystkie szczegóły podobno zostały już ustalone, a sam Nawałka miał już nawet rozmawiać ze swoimi byłymi współpracownikami oraz samymi zawodnikami. W sobotnie popołudnie Polskę obiegły jednak informacje mówiące o tym, że to jednak nie Adam Nawałka a Czesław Michniewicz zostanie nowym selekcjonerem. Więcej na ten temat w TYM artykule.

Całą sytuację skomentował już obóz Nawałki.

„Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Adam Nawałka nie poprowadzi kadry. Najpewniej będzie to Czesław Michniewicz” – mówiła osoba z otoczenia Nawałki.

Współpracownicy Adama Nawałki nie ukrywają swojego niezadowolenia z postępowania prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. W niewybrednych słowach skomentowali całą sprawę z powołaniem nowego selekcjonera.

„Kabaret. Poziom wybierania trenera możemy porównać do disco-polo. Wieś tańczy i śpiewa” – twierdzą w obozie Nawałki.

Źródło: WP Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments