(VIDEO) Misiek z Nadarzyna na treningu w WCA! Przygotowuje się do walki z Najmanem

Fot. YouTube
Opublikowane 29 stycznia 2022, 11:24
przez Przemek Krautz
0
0
3 komentarze

Do sieci trafiły urywki z treningu Mirosława Dąbrowskiego, który już niedługo zadebiutuje w formule MMA i zmierzy się z Marcinem Najmanem.

Pojedynek ma być main eventem MMA-VIP 4, jednak z powodu ostatniej afery wciąż nie wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się gala. Na ostatniej konferencji pojawił się Andrzej „Słowik” Zieliński, który został ogłoszony bossem organizacji. Nie spodobało się to wielu osobom, w tym Krzysztofowi Stanowskiemu.

Dziennikarz robi wszystko, żeby gala się nie odbyła. Początkowo wydarzenie było zaplanowane na 25 lutego w Kielcach. Następnie zostało przełożone na 5 marca i przeniesione do Wielunia.

Ostatecznie jednak Najman musi szukać kolejnego miejsca, w którym będzie mógł zorganizować galę. Oświadczył już, że tym razem nie będzie podejmował współpracy z władzami miasta, tylko wynajmie prywatną halę.

W walce wieczoru „El Testosteron” zmierzy się z 60-letnim rywalem. Najman ogłosił, że jest to jeden z jego ostatnich pojedynków w karierze i już niedługo będzie musiał przejść na kolejną emeryturę. Podobnie jak poprzednio, teraz także zapewnia, że będzie to jego ostatnie zakończenie kariery w życiu.

Dla Mirosława Dąbrowskiego znanego jako „Misiek z Nadarzyna” walka na MMA-VIP będzie debiutem w klatce. Były gangster na poważnie przygotowuje się do starcia i zrzucił już ponad 30 kilogramów. Dąbrowski poza zdjęciami z siłowni nie publikuje materiałów z treningów.

Dopiero teraz w sieci pojawiły się nagrania z jego przygotowań w WCA. Na swoim Instagramie udostępnił kilka zdjęć, natomiast jego trener opublikował krótki film, na którym „Misiek z Nadarzyna” uczy się pracy na tarczach.

Mirosław Dąbrowski dopiero rozpoczął treningi boksu, jednak jego trener zapewnia, że ma czym uderzyć. Poniżej znajdziecie urywek z przygotowań do starcia z Najmanem:

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments