sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaUFCKolejny fighter zabiera głos! Gray Maynard: "Dana White doił nas jak alfons...

Kolejny fighter zabiera głos! Gray Maynard: „Dana White doił nas jak alfons i g*wno płacił”

Były zawodnik UFC, Gray Maynard, zabrał głos w sprawie wypłat fighterów federacji. Popularny „The Bully” dołączył do głosów narzekających na Danę White’a.

Gray Maynard walczył dla UFC w latach 2007 – 2018. Dla największej federacji MMA stoczył 20 pojedynków, z czego wygrał 11, 7 przegrał, a także zaliczył 1 remis. Pierwsze starcie uznane zostało za No Contest, po podwójnym TKO.

W trakcie ponad dekady walk dla Dany White’a „The Bully” dwukrotnie stawał przed szansą na zostanie mistrzem kategorii lekkiej. Nigdy jednak nie zdobył żadnego tytułu w UFC. Z kontraktu został zwolniony w 2019 roku po porażce przez TKO z Nikiem Lentzem. Na chwilę obecną walka ta pozostaje ostatnią w karierze Maynarda.

Teraz były fighter UFC postanowił dorzucić swoje 3 grosze w niezwykle głośnym ostatnio temacie, czyli wypłatach, jakie otrzymują zawodnicy. „The Bully” odpowiedział jednemu z fanów twierdząc, że Dana White „doi jak alfons” większość swoich fighterów.

Stary, stawiali cię na piedestale. Kiedyś byłeś jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników.
Gray Maynard: Nie. Zarabiał na moich krwi i pocie, a gówno mi zapłacił. Wciąż czerpie zyski z powtórek moich walk. Znalazłem się na piedestale, bo zapierdzielałem od 3 roku życia, gdy zacząłem trenować zapasy. Doi nas jak alfons i sam zgarnia największą kasę.

Co więcej „The Bully” podzielił się informacjami na temat gaży za pierwszą walkę o pas mistrzowski z Frankiem Edgarem, która miała miejsce na UFC 125.

Słuchaj, stary. Nie oczekuję, że zrozumiesz moje doświadczenia ze współpracy z UFC. Mogę cię tylko zapewnić, że w pierwszej walce o pas zagwarantowane miałem jednie 26 tysięcy dolarów. Rzeczywistość mocno mnie trafiła i musiałem poszukać innych sposobów na zarobek.

Temat wypłat zawodników poruszony został ostatnio przez Jake’a Paula. YouTuber-pięściarz wchodzi do UFC po zakupie części akcji Endeavour, czyli firmy-matki federacji. Jednym z postulatów „The Problem Child” jest właśnie podniesienie statusu fighterów, o czym wspomniał też w swoim utworze dissującym Danę White’a.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.