(VIDEO) Polka zawalczyła na gali BKFC! Brutalnie rozbiła twarz swojej rywalki!

Fot. YouTube
Opublikowane 31 stycznia 2022, 09:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

29 stycznia w Jackson w stanie Misssissipi odbyła się gala BKFC Fight Night: Jackson, na której swój pojedynek stoczyła polska fighterka.

Martyna Król to zawodniczka muay thai, która ma na swoim koncie również pojedynki w kickboxingu. Miała ona zawalczyć w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship jeszcze pod koniec 2019 roku, jednak z powodu kontuzji wypadła z walki z Cali Cutler.

27-letnia Polka dopiero teraz zadebiutowała w największej na świecie federacji walk na gołe pięści. Jej rywalką była Jocelyn Jones-Lybarger. Zawodniczka MMA ma na swoim koncie 10 pojedynków, w tym 6 zwycięstw. Walczyła m.in. dla organizacji UFC, jednak w 2017 roku przerwała swoją karierę po serii trzech porażek.

Dla obu zawodniczek był to pierwszy pojedynek na gołe pięści. Polka od początku radziła sobie lepiej. Już po pierwszej odsłonie Jones-Lybarger schodziła do narożnika z zakrwawioną twarzą. Ciosy Król znacznie częściej dochodziło do celu i mocno rozbijała swoją rywalkę.

Starcie było zaplanowane na pięć rund, jednak zakończyło się po trzeciej. Przed rozpoczęciem czwartej odsłony lekarz obejrzał zmasakrowaną twarz Jones-Lybarger i zdecydował, że nie może ona kontynuować pojedynku.

Nagranie z całej walki znajdziecie poniżej:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments